Przetarg 12729735 - Wykonanie i dostawa banerów reklamowych i ścianek na...

   
Analizuj Zamówienie 12729735
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-09-02
przedmiot ogłoszenia
Wykonanie i dostawa banerów reklamowych i ścianek na potrzeby Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej - dalej za OPZ
Część zamówienia: LOT-0000 Wykonanie i
dostawa banerów reklamowych i ścianek na potrzeby Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej Wykonanie i dostawa banerów reklamowych i ścianek na potrzeby Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej - DALEJ ZA OPZ
branża Usługi reklamowe
podbranża tablice reklamowe i ogłoszeniowe
kody CPV 79340000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy ,usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: tablice reklamowe i ogłoszeniowe

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12734294 2026-09-07
godz. 08:00
Wielkopolskie Tabliczki przydrzwiowe z plexi -
12722141 2026-09-07
godz. 09:00
Łódzkie 01/SGN/ZO/2026 Dostawa tablic firmowych Przedmiot zamówienia: 1 Dostawa tablic...
12719995 2026-09-07
godz. 10:00
Zachodniopomorskie 24/LOG/2026 Zakup elementów oznakowania dostępnościowego dla 107 Szpitala...
12729851 2026-09-07
godz. 10:10
Śląskie 55/2026 Tabliczka przydrzwiowa Przedmiot zamówienia: 1 Koszt dostawy 2...
12729397 2026-09-08
godz. 09:00
Mazowieckie Wykonanie, dostawa i montaż elementów systemu oznakowania oraz identyfikacji...
12729042 2026-09-10
godz. 09:00
Świętokrzyskie Tabliczki i znaki informacyjne do linii energetycznych
12725387 2026-09-11
godz. 23:59
Pomorskie Przygotowanie, montaż oraz uzyskanie zgód na montaż 8 tablic poświęconych...
12721600 2026-09-14
godz. 10:00
Świętokrzyskie 1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu systemu...
12735784 2026-09-16
godz. 08:00
Opolskie Wykonanie i montaż tablic urzędowych informujących o nazwie form ochrony...
12671649 2026-09-23
godz. 12:00
Lubuskie Dostawa i montaż tablicy informacyjnej LED do prezentowania dynamicznej...