Zlecenie 12731367 - Wentylatory SUNON EE80252B3-0000-999 -

   
Analizuj
Zamówienie 12731367
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Wentylatory SUNON EE80252B3-0000-999 -
branża Wentylacja i klimatyzacja
podbranża urządzenia
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji łódzkie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora łódzkie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725964 2026-09-09
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Z.13.DW.2026 Dostawa, wymiana, montaż i utylizacja klimatyzatorów oraz...
12731945 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie DOSTAWA: WENTYLATOR W2E 142-BB 01-01
12732821 2026-09-09
godz. 11:00
Śląskie Wentylator osiowy 24VDC SUNON MEC0382V1-000U-A99
12729611 2026-09-10
godz. 10:00
Świętokrzyskie Dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń klimatyzacyjnych typu split w budynku...
12730299 2026-09-10
godz. 12:00
Świętokrzyskie RSO.271.28.2026 „Zakup wraz z dostawą klimatyzatora przenośnego do namiotu...
12670938 2026-09-10
godz. 15:30
Mazowieckie 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie Uniwersalnego...
12721197 2026-09-11
godz. 12:00
Mazowieckie Wymiana i utylizacja zdemontowanych urządzeń - na potrzeby klimatyzacji mostów...
12722733 2026-09-14
godz. 10:00
Dolnośląskie Roboty budowlane polegające na dostawie i montażu instalacji chłodzenia na...
12721694 2026-09-14
godz. 14:00
Dolnośląskie Serwis dmuchaw HOWDEN typu KA10S-GL210 dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia...
12732733 2026-09-22
godz. 14:00
Lubuskie RFP - „Zaprojektuj i wybuduj: Remont wentylacji w pomieszczeniach szatni i...