Zlecenie 12732476 - WE.272.36.2.2026 Dostawa pakietów startowych Przedmiot...

   
Analizuj
Zamówienie 12732476
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
WE.272.36.2.2026 Dostawa pakietów startowych

Przedmiot zamówienia: 1 Notes 2 Długopis 3 Pendrive
branża Materiały papiernicze, szkolne, Usługi reklamowe
podbranża materiały biurowe i papiernicze, gadżety
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy ,usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Zachodniopomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Zachodniopomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały biurowe i papiernicze , gadżety

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12684984 2026-09-10
godz. 11:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów biurowych dla UCK WUM w podziale...
12733766 2026-09-10
godz. 12:00
Dolnośląskie ZSE.SEK.2070.14.2026 Papier do drukowania Przedmiot zamówienia: 1 papier do...
12730171 2026-09-11
godz. 09:00
Małopolskie Dostawa materiałów biurowych dla Miejskiego Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie...
12723406 2026-09-11
godz. 12:00
Świętokrzyskie Dostarczenie materiałów biurowych do Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła...
12734415 2026-09-11
godz. 15:00
Zachodniopomorskie Sukcesywna dostawa papieru biurowego
12729991 2026-09-14
godz. 09:00
Dolnośląskie Zakup i dostawa gadżetów promocyjnych w ramach projektu In Service ++. Część 1:...
12733016 2026-09-14
godz. 10:00
Mazowieckie Wykonanie i dostawa gadżetów okolicznościowych
12630403 2026-09-14
godz. 10:00
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa papieru o różnym formacie i...
12709303 2026-09-21
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa materiałów promocyjnych dla Wydziału Matematyki, Informatyki i...
12729730 2026-10-06
godz. 09:00
Podlaskie 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa materiałów promocyjnych III”.2....