Zlecenie 12725157 - W - wykonanie robót; Oddział Toruń; Rypin, m. Maliszewo ...

   
Analizuj
Zamówienie 12725157
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
W - wykonanie robót; Oddział Toruń; Rypin, m. Maliszewo

Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w postępowaniu prowadzonym w im
ieniu i na rzecz Energa-Operator S.A. Oddział w Toruniu z siedzibą przy ul. Gen. Bema 128, 87-100 Toruń. Szczegóły w załączonym zapytaniu ofertowym. Oferta musi być złożona na Platformie Zakupowej CONNECT przez osobę uprawnioną do reprezentowania Wykonawcy. Złożenie oferty na Platformie Zakupowej CONNECT przez osobę zarejestrowaną w ww. systemie w ramach danego podmiotu, traktowane będzie jako złożenie oferty przez uprawnionego przedstawiciela Wykonawcy posiadającego stosowne umocowania. Instrukcja Oferenta dostępna jest na stronie: https://connect.orlen.pl/app/help Wykonanie robót budowlanych w m. Maliszewo, gm. Lipno OBI/94/2600608; Lipno gmina wiejska; Maliszewo (wieś) Wymagany przez Energa-Operator S.A. termin ważności oferty: 60 dni od daty upływu terminu składania ofert. Należy poprawnie wskazać datę z kalendarza. W przypadku wskazania przez Wykonawcę na etapie składania oferty na Platformie Zakupowej CONNECT terminu związania ofertą krótszego niż 60 dni od daty upływu terminu składania ofert, wiążący jest termin 60 dni określony przez Zamawiającego w Zapytaniu ofertowym.
branża Energoelektryczna
podbranża sieci zewnętrzne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Kujawsko-Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Kujawsko-Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: sieci zewnętrzne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728890 2026-09-15
godz. 08:00
Kujawsko-Pomorskie W - wykonanie robót; Oddział Toruń; Toruń, m. Grzywna Szanowni Państwo,...
12722389 2026-09-15
godz. 08:00
Zachodniopomorskie W + P - wykonanie robót + wykonanie dokumentacji; Oddział Koszalin; Koszalin...
12722200 2026-09-15
godz. 08:00
Kujawsko-Pomorskie W - wykonanie robót; Oddział Toruń; Włocławek; Narty Szanowni Państwo,...
12724457 2026-09-15
godz. 10:00
Wielkopolskie Przebudowa sieci elektroenergetycznej SN i nn w m. Klępina gm. Nowogród...
12725389 2026-09-16
godz. 08:00
Zachodniopomorskie W - wykonanie robót; Oddział Koszalin; Słupsk, Sierakowo Słupskie (wieś)...
12724078 2026-09-16
godz. 09:00
Mazowieckie W - wykonanie robót; Oddział Płock; Mława, OBI/76/2602039, Jamielnik, gm....
12728192 2026-09-17
godz. 09:00
Podkarpackie Roboty budowalne SN w m. Mielec, Rzeszów, Stalowa Wola oraz Połaniec
12697846 2026-09-21
godz. 10:00
Wielkopolskie 1. Przedmiotowa inwestycja polega na budowie z przyłączeniem do sieci...
12711832 2026-09-21
godz. 12:00
Mazowieckie MUZ III - Budowa Podstacji Trakcyjnej 110kV Bąk w formule zaprojektuj i wybuduj
12724611 2026-09-22
godz. 08:00
Kujawsko-Pomorskie P - wykonanie projektów; Oddział Toruń; Oddział Toruń; Projekt - Przebudowa...