Zlecenie 12730881 - W - wykonanie robót; Oddział Gdańsk; Tczew, 2503345,...

   
Analizuj
Zamówienie 12730881
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
W - wykonanie robót; Oddział Gdańsk; Tczew, 2503345, Przebudowa linii napowietrznej AsXSn 4x95, budowa przyłącza kablowego nn YAKX
S 4x120, KRSN-P2, DT-18142; Cedry Wielkie gmina wiejska; Koszwały (wieś)

Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w postępowaniu prowadzonym w imieniu i na rzecz Energa Operator SA Oddział w Gdańsku z siedzibą przy ul. Marynarki Polskiej 130, 80-557 Gdańsk. Szczegóły w załączonym zapytaniu ofertowym. Instrukcja Oferenta dostępna jest na stronie: https://connect.orlen.pl/app/help Przebudowa linii napowietrznej AsXSn 4x95, budowa przyłącza kablowego nn YAKXS 4x120, KRSN-P2, DT-18142; Cedry Wielkie gmina wiejska; Koszwały (wieś) Wymagany przez EOP termin ważności oferty: 60 dni od daty upływu terminu składania ofert. Należy poprawnie wskazać datę z kalendarza. W przypadku wskazania przez Wykonawcę na etapie składania oferty na Platformie Zakupowej CONNECT terminu związania ofertą krótszego niż 60 dni od daty upływu terminu składania ofert, wiążący jest termin 60 dni określony przez Zamawiającego w Zapytaniu ofertowym.
branża Energoelektryczna
podbranża sieci zewnętrzne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: sieci zewnętrzne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12724074 2026-09-14
godz. 09:00
Mazowieckie W - wykonanie robót; Oddział Płock; Mława, OBI/76/2601992, Księży Dwór, gm....
12725158 2026-09-15
godz. 08:00
Kujawsko-Pomorskie W - wykonanie robót; Oddział Toruń; Rypin, m. Łąkie Szanowni Państwo,...
12722640 2026-09-15
godz. 08:00
Zachodniopomorskie W - wykonanie robót; Oddział Koszalin; Bytów, Górki (osada) Szanowni Państwo,...
12721241 2026-09-15
godz. 08:00
Zachodniopomorskie W - wykonanie robót; Oddział Koszalin; Bytów, Grzmiąca (wieś) Szanowni Państwo,...
12718075 2026-09-15
godz. 10:00
Mazowieckie Wymiana zabezpieczeń 15 kV w RSM Brochów
12630399 2026-09-15
godz. 11:30
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, instalacyjnych i...
12729012 2026-09-17
godz. 08:00
Zachodniopomorskie W - wykonanie robót; Oddział Koszalin; Bytów, Miastko (miasto) Szanowni...
12728910 2026-09-17
godz. 08:00
Zachodniopomorskie W - wykonanie robót; Oddział Koszalin; Oddział Koszalin, Jasnopole Szanowni...
12687778 2026-09-17
godz. 11:00
Lubelskie „Zabudowa układu hydroenergetycznego do odzysku energii elektrycznej z...
12703856 2026-09-22
godz. 08:00
Świętokrzyskie Przebudowa napowietrznej sieci elektroenergetycznej SN na kablową relacji...