Przetarg 11388714 - Utwardzenie nawierzchni na terenie Gminy Węgliniec ...

   
Analizuj Zamówienie 11388714
źródło Biuletyn Zamówień Publicznych
data publikacji 2025-07-18
przedmiot ogłoszenia
Utwardzenie nawierzchni na terenie Gminy Węgliniec

Część 1: CZĘŚĆ NR 1 „Utwardzenie nawierzchni do oczyszczalni i bloku 5-6 w Zielonce, dz. nr 1482/48”, w tym:Zadanie nr 1 „Utwardzenie na
wierzchni do oczyszczalni ścieków w Zielonce, dz. nr 1482/48”Zakres robót obejmuje wykonanie:- profilowanie i zagęszczenie istniejącego podłoża- wyrównanie i wzmocnienie istniejącej podbudowy z kruszywa łamanego- roboty ziemne mechaniczne pod ławę betonową obrzeża- ułożenie obrzeży betonowych 8x30x100 na ławie betonowej C12/15 z oporem- nawierzchnia z kostki betonowej na podsypce- obustronnych poboczy o szer. 75 cm z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznieZadanie nr 2 „Utwardzenie nawierzchni do bloku nr 5-6 w Zielonce, dz. nr 1482/48”Zakres robót obejmuje wykonanie:- profilowanie i zagęszczenie istniejącego podłoża- wyrównanie i wzmocnienie istniejącej podbudowy z kruszywa łamanego- roboty ziemne mechaniczne pod ławę betonową obrzeży- ustawienie na ławie betonowej C12/15 z oporem obrzeży betonowych 8x30x100- nawierzchni z kostki betonowej gr. 8 cm na podsyp- obustronnych poboczy o szer. 75 cm z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie2. Zamawiający wymaga przeprowadzenia wizji lokalnej w obrębie przedmiotu zamówienia dla Wykonawców zainteresowanych złożeniem oferty. Wizja lokalna ma na celu zapoznanie się wykonawcy ze specyfiką przedmiotu zamówienia, w tym także uwarunkowaniami jego wykonania. Z odbycia wizji lokalnej zostanie sporządzony protokół podpisany przez strony, który będzie stanowił potwierdzenie odbycia wizji lokalnej.3. Brak udziału w wizji lokalnej Wykonawcy skutkuje odrzuceniem jego oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 10 do SWZ.

Część 2: CZĘŚĆ NR 2 „Utwardzenie placu przy ul. Piłsudskiego 20-26 dz. nr 10/4 w Węglińcu”Zakres robót obejmuje wykonanie robót:- rozbiórkowych nawierzchni chodnika z płyt betonowych na podsypce piaskowej,- rozbiórkowych obrzeży betonowych,- korytowania na głębokość do 20 cm,- ustawienia obrzeży betonowych 8x30cm na ławie betonowej z betonu C12/15- podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie gr.10 cm- nawierzchni z kostki betonowej brukowej gr. 8 cm- rozbiórkowych krawężnika betonowego- rozbiórkowych nawierzchni jezdni z elementów betonowych sześciokątnych w taki sposób aby można było je ponownie zabudować j, ewentualny niedobór materiału z odzysku do wykonania nawierzchni uzupełnić kostką betonową brukową- profilowania i zagęszczenie podłoża- uzupełnienia istniejącej podbudowy kruszywem łamanym stabilizowanym mechanicznie- ustawienia krawężników betonowych na ławie z betonu C12/15- ustawienia opornika betonowego na ławie z betonu C12/15- korekty łuku istniejącej jezdni i chodnika o nawierzchni z kostki betonowej brukowej2. Zamawiający wymaga przeprowadzenia wizji lokalnej w obrębie przedmiotu zamówienia dla Wykonawców zainteresowanych złożeniem oferty. Wizja lokalna ma na celu zapoznanie się wykonawcy ze specyfiką przedmiotu zamówienia, w tym także uwarunkowaniami jego wykonania. Z odbycia wizji lokalnej zostanie sporządzony protokół podpisany przez strony, który będzie stanowił potwierdzenie odbycia wizji lokalnej.3. Brak udziału w wizji lokalnej Wykonawcy skutkuje odrzuceniem jego oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 10 do SWZ.

ZI.271.9.2025.ZP
branża Drogownictwo
podbranża drogi, ulice, autostrady, obwodnice
kody CPV 45233120, 45233222, 45233260
forma tryb podstawowy
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się