Przetarg 7238880 - Usługi łączności telefonicznej stacjonarnej i Internetu...

   
Analizuj Zamówienie 7238880 (zakończone)
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2019-12-17
przedmiot ogłoszenia
Usługi łączności telefonicznej stacjonarnej i Internetu stacjonarnego dla potrzeb Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rz
eszowie oraz podległych jednostek organizacyjnych Numer referencyjny: RZ.ROZ.281.140.2019
Część nr 1 zamówienia – Świadczenie w sposób ciągły usług telekomunikacyjnych w postaci dostępu do Internetu na potrzeby siedziby RZGW w Rzeszowie (ul. Hanasiewicza 17A i 17B, 35-103 Rzeszów)1. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia precyzują:1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 3 do SIWZ;2) wzór umowy – załączniki nr 2a do SIWZ.
Część nr 2 zamówienia – Świadczenie w sposób ciągły usług telekomunikacyjnych w postaci dostępu do Internetu na potrzeby Obiekt Hydrotechniczny – Zapora Wodna „Klimkówka” i Elektrownia1. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia precyzują:1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 3 do SIWZ;2) wzór umowy – załączniki nr 2a do SIWZ.
Część nr 3 zamówienia – Świadczenie w sposób ciągły usług telekomunikacyjnych w postaci dostępu do Internetu na potrzeby Zarządu Zlewni w Jaśle1. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia precyzują:1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 3 do SIWZ;2) wzór umowy – załączniki nr 2a do SIWZ.
Część nr 4 zamówienia – Świadczenie w sposób ciągły usług telekomunikacyjnych w postaci dostępu do Internetu na potrzeby Zarządu Zlewni w Krośnie1. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia precyzują:1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 3 do SIWZ;2) wzór umowy – załączniki nr 2a do SIWZ.
Część nr 5 zamówienia – Świadczenie w sposób ciągły usług telekomunikacyjnych w postaci dostępu do Internetu na potrzeby Nadzoru Wodnego w Biłgoraju1. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia precyzują:1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 3 do SIWZ;2) wzór umowy – załączniki nr 2a do SIWZ.
Część nr 6 zamówienia – Świadczenie w sposób ciągły usług telekomunikacyjnych w postaci dostępu do Internetu na potrzeby Zarządu Zlewni Stalowa Wola i Nadzoru Wodnego Stalowa Wola1. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia precyzują:1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 3 do SIWZ;2) wzór umowy – załączniki nr 2a do SIWZ.
Część nr 7 zamówienia – Świadczenie w sposób ciągły usług telekomunikacyjnych w postaci dostępu do Internetu na potrzeby Zarządu Zlewni w Przemyślu1. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia precyzują:1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 3 do SIWZ;2) wzór umowy – załączniki nr 2a do SIWZ.
Część nr 8 zamówienia – Świadczenie w sposób ciągły usług telekomunikacyjnych w postaci dostępu do Internetu na potrzeby Nadzoru Wodnego w Kolbuszowej1. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia precyzują:1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 3 do SIWZ;2) wzór umowy – załączniki nr 2a do SIWZ.
Część nr 8 zamówienia – Świadczenie w sposób ciągły usług telekomunikacyjnych w postaci dostępu do Internetu na potrzeby Nadzoru Wodnego w Janowie Lubelskim1. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia precyzują:1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 3 do SIWZ;2) wzór umowy – załączniki nr 2a do SIWZ.
Część nr 10 zamówienia – Świadczenie w sposób ciągły usług telekomunikacyjnych w postaci dostępu do Internetu na potrzeby Obiektu Hydrotechnicznego – Zapora Wodna „Besko” Sieniawa1. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia precyzują:1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 3 do SIWZ;2) wzór umowy – załączniki nr 2a do SIWZ.
Część nr 11 zamówienia – Świadczenie w sposób ciągły usług telekomunikacyjnych w postaci dostępu do Internetu na potrzeby Nadzoru Wodnego Ustrzyki Dolne1. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia precyzują:1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 3 do SIWZ;2) wzór umowy – załączniki nr 2a do SIWZ.
Część nr 12 zamówienia – Świadczenie w sposób ciągły usług telekomunikacyjnych w postaci dostępu do Internetu na potrzeby pozostałych Nadzorów Wodnych i Stopnia Wodnego w Rzeszowie1. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia precyzują:1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 3 do SIWZ;2) wzór umowy – załącznik nr 2a do SIWZ.
Część nr 13 zamówienia – Świadczenie w sposób ciągły usług telekomunikacyjnych w sieci telefonii stacjonarnej na potrzeby RZGW w Rzeszowie oraz Zarządów Zlewni w Przemyślu i Jaśle1. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia precyzują:1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 3 do SIWZ;2) wzór umowy – załącznik nr 2b do SIWZ.
Część 14 zamówienia – Świadczenie w sposób ciągły usług telekomunikacyjnych w sieci telefonii stacjonarnej na potrzeby Zarządu Zlewni w Krośnie1. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia precyzują:1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 3 do SIWZ;2) wzór umowy – załącznik nr 2b do SIWZ.
Część 15 zamówienia – Świadczenie w sposób ciągły usług telekomunikacyjnych w sieci telefonii stacjonarnej na potrzeby Zarządu Zlewni w Stalowej Woli1. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia precyzują:1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 3 do SIWZ;2) wzór umowy – załącznik nr 2b do SIWZ.
branża Telekomunikacja, Telefony
podbranża telekomunikacja usługi
kody CPV 64200000, 64210000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podkarpackie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podkarpackie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się