Przetarg 12177849 - Usługa wykonania konserwacji, serwisu bieżącego, usuwania...

   
Analizuj Zamówienie 12177849
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2025-11-26
przedmiot ogłoszenia
Usługa wykonania konserwacji, serwisu bieżącego, usuwania awarii i dokonywania napraw urządzeń gazowych w latach 2026-2027

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu konse
rwacji, serwisu bieżącego, usuwaniu awarii i dokonywania napraw urządzeń gazowych znajdujących się na terenie kompleksów wojskowych administrowanych przez 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Siedlcach w latach 2026-2027 z podziałem na 3 zadania:Zadanie nr 1 – SOI SiedlceZadanie nr 2 – SOI WesołaZadanie nr 3 – SOI Biała PodlaskaWymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia oraz w załączniku nr 6, 6A, 6B do SWZ – Projektowane postanowienia umowy, które zostaną zamieszczone na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog.Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp w wysokości do 50% kwoty zamówienia podstawowego, polegającego na powtórzeniu, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na przedmiot umowy oraz gdy potrzeba zmiany zakresu usługi wynikać będzie w szczególności (ale nie tylko) z: a) wprowadzenia do eksploatacji przez Zamawiającego innych, niż wymienione w Wykazie urządzeń lub zmianie ulegnie ich ilość lub w przypadku konieczności zlecenia usługi w ilości wyższej niż przewiduje umowa podstawowa;b) przedłużania się kolejnego postępowania mającego na celu wyłonienie Wykonawcy z przyczyn zależnych lub niezależnych od Zamawiającego, które nie zakończyło się udzieleniem zamówienia, w terminie umożliwiającym zachowanie ciągłości świadczonej usługi;c) zmiany systemu zaopatrywania jednostek wojskowych, wynikających z przekazania Zamawiającemu w administrowanie nowych nieruchomości wraz z dodatkowymi urządzeniami do eksploatacji.Udzielenie zamówienia podobnego wymaga zawarcia nowej umowy w tym zakresie na tych samych warunkach.Zamawiający zastrzega sobie prawo do ograniczenia zakresu lub zmniejszenia ilości usług stanowiących przedmiot umowy w danym roku jej obowiązywania. Łączna wartość umowy w danym roku może zostać zmniejszona maksymalnie o 50 %. Rozpoczęcie realizacji umowy i zakresu jej realizacji w 2027 roku nastąpi pod warunkiem zapewnienia w planie finansowym Zamawiającego na rok 2027 środków finansowych na realizację zadania stanowiącego przedmiot umowy oraz do wysokości kwot określonych w planie finansowym.Regulacje w zakresie obowiązku zatrudnienia na umowę o pracę Zamawiający określił szczegółowo w § 18 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 6, 6A, 6B do SWZ.
Część zamówienia: LOT-0001 Zadanie nr 1 – SOI Siedlce Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu konserwacji, serwisu bieżącego, usuwaniu awarii i dokonywania napraw urządzeń gazowych znajdujących się na terenie kompleksów wojskowych administrowanych przez 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Siedlcach w latach 2026-2027.Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy, które zostaną zamieszczone na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog.Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp w wysokości do 50% kwoty zamówienia podstawowego, polegającego na powtórzeniu, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia. Szczegółowe warunki udzielenia zamówienia podobnego określone są w § 13 Projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ.Zamawiający zastrzega sobie prawo do ograniczenia zakresu lub zmniejszenia ilości usług stanowiących przedmiot umowy w danym roku jej obowiązywania. Łączna wartość umowy w danym roku może zostać zmniejszona maksymalnie o 50 %. Rozpoczęcie realizacji umowy i zakresu jej realizacji w 2027 roku nastąpi pod warunkiem zapewnienia w planie finansowym Zamawiającego na rok 2027 środków finansowych na realizację zadania stanowiącego przedmiot umowy oraz do wysokości kwot określonych w planie finansowym.Regulacje w zakresie obowiązku zatrudnienia na umowę o pracę Zamawiający określił szczegółowo w § 18 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0002 Zadanie nr 2 – SOI Wesoła Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu konserwacji, serwisu bieżącego, usuwaniu awarii i dokonywania napraw urządzeń gazowych znajdujących się na terenie kompleksów wojskowych administrowanych przez 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Siedlcach w latach 2026-2027.Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia oraz w załączniku nr 6A do SWZ – Projektowane postanowienia umowy, które zostaną zamieszczone na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog.Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp w wysokości do 50% kwoty zamówienia podstawowego, polegającego na powtórzeniu, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia. Szczegółowe warunki udzielenia zamówienia podobnego określone są w § 13 Projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 6A do SWZ.Zamawiający zastrzega sobie prawo do ograniczenia zakresu lub zmniejszenia ilości usług stanowiących przedmiot umowy w danym roku jej obowiązywania. Łączna wartość umowy w danym roku może zostać zmniejszona maksymalnie o 50 %. Rozpoczęcie realizacji umowy i zakresu jej realizacji w 2027 roku nastąpi pod warunkiem zapewnienia w planie finansowym Zamawiającego na rok 2027 środków finansowych na realizację zadania stanowiącego przedmiot umowy oraz do wysokości kwot określonych w planie finansowym.Regulacje w zakresie obowiązku zatrudnienia na umowę o pracę Zamawiający określił szczegółowo w § 18 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 6A do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0003 Zadanie nr 3 – SOI Biała Podlaska Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu konserwacji, serwisu bieżącego, usuwaniu awarii i dokonywania napraw urządzeń gazowych znajdujących się na terenie kompleksów wojskowych administrowanych przez 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Siedlcach w latach 2026-2027.Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia oraz w załączniku nr 6B do SWZ – Projektowane postanowienia umowy, które zostaną zamieszczone na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog.Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp w wysokości do 50% kwoty zamówienia podstawowego, polegającego na powtórzeniu, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia. Szczegółowe warunki udzielenia zamówienia podobnego określone są w § 13 Projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 6B do SWZ.Zamawiający zastrzega sobie prawo do ograniczenia zakresu lub zmniejszenia ilości usług stanowiących przedmiot umowy w danym roku jej obowiązywania. Łączna wartość umowy w danym roku może zostać zmniejszona maksymalnie o 50 %. Rozpoczęcie realizacji umowy i zakresu jej realizacji w 2027 roku nastąpi pod warunkiem zapewnienia w planie finansowym Zamawiającego na rok 2027 środków finansowych na realizację zadania stanowiącego przedmiot umowy oraz do wysokości kwot określonych w planie finansowym.Regulacje w zakresie obowiązku zatrudnienia na umowę o pracę Zamawiający określił szczegółowo w § 18 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 6B do SWZ.
branża Ciepłownictwo i gaz
podbranża armatura, instalacje gazowe
kody CPV 50531200
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: armatura , instalacje gazowe