Zlecenie 12734558 - usługa kompleksowego utrzymania czystości w budynku...

   
Analizuj
Zamówienie 12734558
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
usługa kompleksowego utrzymania czystości w budynku Wydziału Zdrowia Publicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Bytomiu przy
ul. Piekarskiej 18. 2. Szczegółowy zakres usługi określa załącznik nr 2 do niniejszego Zapytania ofertowego
branża Sprzątanie
podbranża sprzątanie pomieszczeń
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: sprzątanie pomieszczeń

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12682377 2026-09-08
godz. 10:00
Łódzkie Świadczenie kompleksowych usług sprzątania pomieszczeń biurowych, terenów...
12720596 2026-09-08
godz. 11:00
Zachodniopomorskie WM.ZP.43.2026.JG Wykonywanie usługi sprzątania i utrzymania czystości...
12720627 2026-09-08
godz. 11:15
Zachodniopomorskie WM.ZP.47.2026.JG Wykonywanie usługi sprzątania i utrzymania czystości...
12727790 2026-09-09
godz. 12:17
Śląskie 3/2026 sprzątanie i zabezpieczenie strychu hali sportowej III Liceum...
12721166 2026-09-09
godz. 23:59
Śląskie Usługa utrzymania czystości w budynkach -
12690191 2026-09-10
godz. 12:00
Pomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest USŁUGA SPRZĄTANIA POMIESZCZEŃ SĄDU REJONOWEGO w...
12692783 2026-09-14
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Kompleksowa usługa utrzymania czystości w budynkach ZUW w Szczecinie i...
12701550 2026-09-18
godz. 11:30
Dolnośląskie 1. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 2 Etapy, przy czym:1) I Etap – to...
12706614 2026-09-25
godz. 09:00
Wielkopolskie 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania wnętrz i powierzchni w...
12727173 2026-10-12
godz. 09:00
Dolnośląskie SPRZĄTANIE NA POSESJI I W POMIESZCZENIACH SĄDU OKRĘGOWEGO W ŚWIDNICY, W...