Zlecenie 12733088 - TI.21.1.10.2026 Budowa sieci wodociągowej w Częstochowie w...
| Analizuj | Zamówienie 12733088 |
|---|---|
| źródło | Internet |
| data publikacji | 2026-09-03 |
| przedmiot zlecenia | TI.21.1.10.2026 Budowa sieci wodociągowej w Częstochowie w ulicy Limanowskiej dz. nr 5/16 obręb 0100 Przedmiot zamówienia: 1 Ce na ofertowa |
| branża | Wodno - kanalizacyjna |
| podbranża | sieci zewnętrzne |
| forma | zapytanie ofertowe |
| typ zlecenia | usługi, wykonanie |
| kraj realizacji | Polska |
| województwo realizacji | śląskie |
| kraj organizatora | Polska |
| województwo organizatora | śląskie |