Zlecenie 6779542 - Termomodernizacja budynku produkcyjnego Przedmiotem...

   
Analizuj Zamówienie 6779542 (zakończone)
źródło Internet
data publikacji 2019-05-21
przedmiot zlecenia
Termomodernizacja budynku produkcyjnego

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie termomodernizacji budynku produkcyjnego poprzez:

- docieplenie ścian zewnętrznych,
- docieplenie podłogi na gruncie,
- usprawnienie systemu wentylacji,
- usprawnienie instalacji c.o. i c.w.u.,
- zastosowanie instalacji OZE,
- zastosowanie systemu zarządzania energią. Cel zamówienia Wykonanie termomodernizacji budynku produkcyjnego na potrzeby projektu pn. „Termomodernizacja i montaż instalacji fotowoltaicznej w firmie DARMEX” w ramach działania 5.1 Poprawa efektywności energetycznej przedsiębiorstw, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Przedmiot zamówienia Przedmiotem zamówienia jest wykonanie termomodernizacji budynku produkcyjnego o następującym zakresie:

1. Docieplenie ścian zewnętrznych izolacją zewnętrzną w postaci płyt warstwowych z rdzeniem ze sztywnej pianki poliuretanowej (80 mm), która z każdej strony jest zespolona z blachą (1 mm). λ = 0,023.
2. Docieplenie podłogi na gruncie styropianem EPS o grubości 50 mm i λ = 0,04.
3. Zastosowanie wentylacji nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła (rekuperacja).
4.Wymiana instalacji c.o., tj. grzejników i nagrzewnic wodnych na ogrzewanie płaszczyznowe podłogowe, parametr 35/28 (część produkcyjna) oraz na grzejniki nisko temperaturowe, parametr 55/45 (część biurowa), z zastosowaniem głowic termostatycznych i regulacji centralnej i miejscowej. Dodatkowo wymiana źródła ciepła na sprężarkową pompę ciepła typu powietrze woda, napędzaną elektrycznie, z zastosowaniem automatyki pogodowej. W ramach modernizacji planuje się wydzielenie dwóch obiegów grzewczych oraz zastosowanie akumulacji ciepła w postaci bufora c.o. Zastosowanie nowego źródła ciepła na cele przygotowania c.w.u, w postaci sprężarkowej, powietrznej pompy ciepła napędzanej elektrycznie.
5. Zastosowanie instalacji OZE do produkcji energii elektrycznej w postaci prosumenckiej mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy 39,6 kWe.
6. Zastosowanie systemu zarządzania energią.

Szczegółowa specyfikacja techniczna parametrów instalacji OZE wymagana do realizacji zakładanej inwestycji stanowi załącznik nr 2 do niniejszego zapytania. Przedmiary robót stanowią załącznik nr 3 do niniejszego zapytania.
branża Ciepłownictwo i gaz, Elewacje, termomodernizacje, Energia odnawialna (OZE)
podbranża instalacje grzewcze, termomodernizacja, energia odnawialna inna
kody CPV 45000000
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się