Przetarg 11477554 - Świadczenie usług z zakresu terapii integracji...

   
Analizuj Zamówienie 11477554
źródło Biuletyn Zamówień Publicznych
data publikacji 2025-09-08
przedmiot ogłoszenia
Świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno - Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim

Część 1: 1. Przedmiotem zamówie
nia jest świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim.2. Szacowana ilość godzin do zrealizowania w ramach zajęć terapii integracji sensorycznej - 180 h (faktyczna ilość godzin będzie uzależniona od aktualnego zapotrzebowania na w/w usługi). Za jedną godzinę świadczenia terapii SI przyjmuje się pełną godzinę zegarową (60 minut) w tym diagnoza, jeśli dziecko takiej diagnozy wymaga.3. Zakres obowiązków specjalisty prowadzącego indywidualną terapię integracji sensorycznej dla dzieci i młodzieży obejmuje:a) przeprowadzenie diagnozy - jeśli dziecko tego wymaga;b) ustalenie kierunków i harmonogramu terapii;c) ocenianie postępów dziecka;d) prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej (tj. list obecności, arkuszy przebiegu zajęć, dziennika zajęć, miesięcznej karty pracy terapeuty)4. Miejsce realizacji usługiMiejscem świadczenia usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim jest budynek Brzeskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brześciu Kujawskim (dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością) przy ulicy Królewskiej 5 w Brześciu Kujawskim - Świetlica Integracyjno – Terapeutyczna dla Dzieci i Młodzieży (placówka wsparcia dziennego).

Część 2: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim.2. Szacowana ilość godzin do zrealizowania w ramach zajęć terapii integracji sensorycznej - 80 h (faktyczna ilość godzin będzie uzależniona od aktualnego zapotrzebowania na w/w usługi). Za jedną godzinę świadczenia terapii SI przyjmuje się pełną godzinę zegarową (60 minut) w tym diagnoza, jeśli dziecko takiej diagnozy wymaga.3. Zakres obowiązków specjalisty prowadzącego indywidualną terapię integracji sensorycznej dla dzieci i młodzieży obejmuje:a) przeprowadzenie diagnozy - jeśli dziecko tego wymaga;b) ustalenie kierunków i harmonogramu terapii;c) ocenianie postępów dziecka;d) prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej (tj. list obecności, arkuszy przebiegu zajęć, dziennika zajęć, miesięcznej karty pracy terapeuty)4. Miejsce realizacji usługiMiejscem świadczenia usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim jest budynek Brzeskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brześciu Kujawskim (dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością) przy ulicy Królewskiej 5 w Brześciu Kujawskim - Świetlica Integracyjno – Terapeutyczna dla Dzieci i Młodzieży (placówka wsparcia dziennego).

Część 3: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim.2. Szacowana ilość godzin do zrealizowania w ramach zajęć terapii integracji sensorycznej - 80 h (faktyczna ilość godzin będzie uzależniona od aktualnego zapotrzebowania na w/w usługi). Za jedną godzinę świadczenia terapii SI przyjmuje się pełną godzinę zegarową (60 minut) w tym diagnoza, jeśli dziecko takiej diagnozy wymaga.3. Zakres obowiązków specjalisty prowadzącego indywidualną terapię integracji sensorycznej dla dzieci i młodzieży obejmuje:a) przeprowadzenie diagnozy - jeśli dziecko tego wymaga;b) ustalenie kierunków i harmonogramu terapii;c) ocenianie postępów dziecka;d) prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej (tj. list obecności, arkuszy przebiegu zajęć, dziennika zajęć, miesięcznej karty pracy terapeuty)4. Miejsce realizacji usługiMiejscem świadczenia usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim jest budynek Brzeskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brześciu Kujawskim (dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością) przy ulicy Królewskiej 5 w Brześciu Kujawskim - Świetlica Integracyjno – Terapeutyczna dla Dzieci i Młodzieży (placówka wsparcia dziennego).

Część 4: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim.2. Szacowana ilość godzin do zrealizowania w ramach zajęć terapii integracji sensorycznej - 80 h (faktyczna ilość godzin będzie uzależniona od aktualnego zapotrzebowania na w/w usługi). Za jedną godzinę świadczenia terapii SI przyjmuje się pełną godzinę zegarową (60 minut) w tym diagnoza, jeśli dziecko takiej diagnozy wymaga.3. Zakres obowiązków specjalisty prowadzącego indywidualną terapię integracji sensorycznej dla dzieci i młodzieży obejmuje:a) przeprowadzenie diagnozy - jeśli dziecko tego wymaga;b) ustalenie kierunków i harmonogramu terapii;c) ocenianie postępów dziecka;d) prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej (tj. list obecności, arkuszy przebiegu zajęć, dziennika zajęć, miesięcznej karty pracy terapeuty)4. Miejsce realizacji usługiMiejscem świadczenia usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim jest budynek Brzeskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brześciu Kujawskim (dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością) przy ulicy Królewskiej 5 w Brześciu Kujawskim - Świetlica Integracyjno – Terapeutyczna dla Dzieci i Młodzieży (placówka wsparcia dziennego).

Część 5: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim.2. Szacowana ilość godzin do zrealizowania w ramach zajęć terapii integracji sensorycznej - 80 h (faktyczna ilość godzin będzie uzależniona od aktualnego zapotrzebowania na w/w usługi). Za jedną godzinę świadczenia terapii SI przyjmuje się pełną godzinę zegarową (60 minut) w tym diagnoza, jeśli dziecko takiej diagnozy wymaga.3. Zakres obowiązków specjalisty prowadzącego indywidualną terapię integracji sensorycznej dla dzieci i młodzieży obejmuje:a) przeprowadzenie diagnozy - jeśli dziecko tego wymaga;b) ustalenie kierunków i harmonogramu terapii;c) ocenianie postępów dziecka;d) prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej (tj. list obecności, arkuszy przebiegu zajęć, dziennika zajęć, miesięcznej karty pracy terapeuty)4. Miejsce realizacji usługiMiejscem świadczenia usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim jest budynek Brzeskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brześciu Kujawskim (dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością) przy ulicy Królewskiej 5 w Brześciu Kujawskim - Świetlica Integracyjno – Terapeutyczna dla Dzieci i Młodzieży (placówka wsparcia dziennego).

BOPS.260.5.1.2025


UWAGA ZMIANA OGŁOSZENIA
Sprostowanie BZP nr: 2025/BZP 00410617/01 z dnia: 2025-09-08
3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia: SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić: 4.2.2. Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 2) Przed zmianą:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim.
2. Szacowana ilość godzin do zrealizowania w ramach zajęć terapii integracji sensorycznej - 80 h (faktyczna ilość godzin będzie uzależniona od aktualnego zapotrzebowania na w/w usługi). Za jedną godzinę świadczenia terapii SI przyjmuje się pełną godzinę zegarową (60 minut) w tym diagnoza, jeśli dziecko takiej diagnozy wymaga.
3. Zakres obowiązków specjalisty prowadzącego indywidualną terapię integracji sensorycznej dla dzieci i młodzieży obejmuje:
a) przeprowadzenie diagnozy - jeśli dziecko tego wymaga;
b) ustalenie kierunków i harmonogramu terapii;
c) ocenianie postępów dziecka;
d) prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej (tj. list obecności, arkuszy przebiegu zajęć, dziennika zajęć, miesięcznej karty pracy terapeuty)
4. Miejsce realizacji usługi
Miejscem świadczenia usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim jest budynek Brzeskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brześciu Kujawskim (dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością) przy ulicy Królewskiej 5 w Brześciu Kujawskim - Świetlica Integracyjno – Terapeutyczna dla Dzieci i Młodzieży (placówka wsparcia dziennego).
Po zmianie:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim.
2. Szacowana ilość godzin do zrealizowania w ramach zajęć terapii integracji sensorycznej - 90 h (faktyczna ilość godzin będzie uzależniona od aktualnego zapotrzebowania na w/w usługi). Za jedną godzinę świadczenia terapii SI przyjmuje się pełną godzinę zegarową (60 minut) w tym diagnoza, jeśli dziecko takiej diagnozy wymaga.
3. Zakres obowiązków specjalisty prowadzącego indywidualną terapię integracji sensorycznej dla dzieci i młodzieży obejmuje:
a) przeprowadzenie diagnozy - jeśli dziecko tego wymaga;
b) ustalenie kierunków i harmonogramu terapii;
c) ocenianie postępów dziecka;
d) prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej (tj. list obecności, arkuszy przebiegu zajęć, dziennika zajęć, miesięcznej karty pracy terapeuty)
4. Miejsce realizacji usługi
Miejscem świadczenia usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim jest budynek Brzeskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brześciu Kujawskim (dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością) przy ulicy Królewskiej 5 w Brześciu Kujawskim - Świetlica Integracyjno – Terapeutyczna dla Dzieci i Młodzieży (placówka wsparcia dziennego).
3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić: 4.2.2. Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 3) Przed zmianą:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim.
2. Szacowana ilość godzin do zrealizowania w ramach zajęć terapii integracji sensorycznej - 80 h (faktyczna ilość godzin będzie uzależniona od aktualnego zapotrzebowania na w/w usługi). Za jedną godzinę świadczenia terapii SI przyjmuje się pełną godzinę zegarową (60 minut) w tym diagnoza, jeśli dziecko takiej diagnozy wymaga.
3. Zakres obowiązków specjalisty prowadzącego indywidualną terapię integracji sensorycznej dla dzieci i młodzieży obejmuje:
a) przeprowadzenie diagnozy - jeśli dziecko tego wymaga;
b) ustalenie kierunków i harmonogramu terapii;
c) ocenianie postępów dziecka;
d) prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej (tj. list obecności, arkuszy przebiegu zajęć, dziennika zajęć, miesięcznej karty pracy terapeuty)
4. Miejsce realizacji usługi
Miejscem świadczenia usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim jest budynek Brzeskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brześciu Kujawskim (dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością) przy ulicy Królewskiej 5 w Brześciu Kujawskim - Świetlica Integracyjno – Terapeutyczna dla Dzieci i Młodzieży (placówka wsparcia dziennego).
Po zmianie:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim.
2. Szacowana ilość godzin do zrealizowania w ramach zajęć terapii integracji sensorycznej - 90 h (faktyczna ilość godzin będzie uzależniona od aktualnego zapotrzebowania na w/w usługi). Za jedną godzinę świadczenia terapii SI przyjmuje się pełną godzinę zegarową (60 minut) w tym diagnoza, jeśli dziecko takiej diagnozy wymaga.
3. Zakres obowiązków specjalisty prowadzącego indywidualną terapię integracji sensorycznej dla dzieci i młodzieży obejmuje:
a) przeprowadzenie diagnozy - jeśli dziecko tego wymaga;
b) ustalenie kierunków i harmonogramu terapii;
c) ocenianie postępów dziecka;
d) prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej (tj. list obecności, arkuszy przebiegu zajęć, dziennika zajęć, miesięcznej karty pracy terapeuty)
4. Miejsce realizacji usługi
Miejscem świadczenia usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim jest budynek Brzeskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brześciu Kujawskim (dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością) przy ulicy Królewskiej 5 w Brześciu Kujawskim - Świetlica Integracyjno – Terapeutyczna dla Dzieci i Młodzieży (placówka wsparcia dziennego).
3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić: 4.2.2. Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 4) Przed zmianą:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim.
2. Szacowana ilość godzin do zrealizowania w ramach zajęć terapii integracji sensorycznej - 80 h (faktyczna ilość godzin będzie uzależniona od aktualnego zapotrzebowania na w/w usługi). Za jedną godzinę świadczenia terapii SI przyjmuje się pełną godzinę zegarową (60 minut) w tym diagnoza, jeśli dziecko takiej diagnozy wymaga.
3. Zakres obowiązków specjalisty prowadzącego indywidualną terapię integracji sensorycznej dla dzieci i młodzieży obejmuje:
a) przeprowadzenie diagnozy - jeśli dziecko tego wymaga;
b) ustalenie kierunków i harmonogramu terapii;
c) ocenianie postępów dziecka;
d) prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej (tj. list obecności, arkuszy przebiegu zajęć, dziennika zajęć, miesięcznej karty pracy terapeuty)
4. Miejsce realizacji usługi
Miejscem świadczenia usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim jest budynek Brzeskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brześciu Kujawskim (dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością) przy ulicy Królewskiej 5 w Brześciu Kujawskim - Świetlica Integracyjno – Terapeutyczna dla Dzieci i Młodzieży (placówka wsparcia dziennego).
Po zmianie:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim.
2. Szacowana ilość godzin do zrealizowania w ramach zajęć terapii integracji sensorycznej - 90 h (faktyczna ilość godzin będzie uzależniona od aktualnego zapotrzebowania na w/w usługi). Za jedną godzinę świadczenia terapii SI przyjmuje się pełną godzinę zegarową (60 minut) w tym diagnoza, jeśli dziecko takiej diagnozy wymaga.
3. Zakres obowiązków specjalisty prowadzącego indywidualną terapię integracji sensorycznej dla dzieci i młodzieży obejmuje:
a) przeprowadzenie diagnozy - jeśli dziecko tego wymaga;
b) ustalenie kierunków i harmonogramu terapii;
c) ocenianie postępów dziecka;
d) prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej (tj. list obecności, arkuszy przebiegu zajęć, dziennika zajęć, miesięcznej karty pracy terapeuty)
4. Miejsce realizacji usługi
Miejscem świadczenia usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim jest budynek Brzeskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brześciu Kujawskim (dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością) przy ulicy Królewskiej 5 w Brześciu Kujawskim - Świetlica Integracyjno – Terapeutyczna dla Dzieci i Młodzieży (placówka wsparcia dziennego).
branża Edukacja, szkolenia, Pomoc społeczna, usługi opiekuńcze
podbranża edukacja, usługi opiekuńcze
kody CPV 85311200, 85320000
forma tryb podstawowy
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Kujawsko-Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Kujawsko-Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się