Zlecenie 12733844 - Świadczenie usług kompleksowego wielobranżowego nadzoru...
| Analizuj | Zamówienie 12733844 |
|---|---|
| źródło | Internet |
| data publikacji | 2026-09-03 |
| przedmiot zlecenia | Świadczenie usług kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego dla inwestycji pn. „Przebudowa wraz z remontem konserwators kim budynku Oranżerii Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku”. w ramach projektu „Rozbudowa i modernizacja budynku Muzeum Rzeźby Współczesnej wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach rewitalizacji społecznej Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku” nr FENX.07.01-IP.04-0001/24 w ramach działania FENX.07.01 Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej priorytet FENX.07.01 Kultura Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 i aneksu nr FENX.07.01-IP.04-0001/24-01 z dnia 27.06.2025 r. do Umowy o dofinansowanie nr FENX.07.01-IP.04-0001/24-00 z dnia 26.07.2025r Powstaje w kontekście projektu FENX.07.01-IP.04-0001/24 - ; Program fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. Projekt „Rozbudowa i modernizacja budynku Muzeum Rzeźby Współczesnej wraz zagospodarowaniem terenu w ramach rewitalizac |
| branża | Projektowanie |
| podbranża | projekt inny, nadzór, kosztorys, przegląd |
| kody CPV | 71330000, 71541000 |
| forma | zapytanie ofertowe |
| typ zlecenia | usługi, wykonanie |
| kraj realizacji | Polska |
| województwo realizacji | Mazowieckie |
| kraj organizatora | Polska |
| województwo organizatora | Mazowieckie |