Przetarg 12443607 - Sukcesywna dostawa rękawic chirurgicznych. Część 1:...

   
Analizuj Zamówienie 12443607
źródło Biuletyn Zamówień Publicznych
data publikacji 2026-04-09
przedmiot ogłoszenia
Sukcesywna dostawa rękawic chirurgicznych.

Część 1: Pakiet 1: Rękawice diagnostyczne1. Rękawice nitrylowe, bezpudrowe, niesterylne, teksturowane co najmniej na końcach palców, kształt uni
wersalny, pasujące na lewą i prawą dłoń, mankiet zakończony pogrubionym brzegiem zapobiegającym samo zwijaniu się, AQL ≤ 1,5. Grubość rękawicy w strefie palców: 0,09 mm (/- 0,02 mm), w części dłoniowej: min. 0,06 mm. Wyrób medyczny klasy I i środek ochrony indywidualnej kategorii III. Dopuszczone do kontaktu z żywnością. Odporne na przenikanie wirusów. Odporne na przenikanie substancji chemicznych typ B. Na opakowaniu jednostkowym powinny być umieszczone co najmniej: data produkcji, termin ważności, numer serii, nazwa producenta oraz piktogramy wskazujące na zakres ochrony. Podstawa opakowania 12cm ( 10 mm / - 10 mm) x 13 cm ( 10 mm / - 50 mm) pasująca do uchwytów naściennych posiadanych przez zmawiającego z możliwością wyjmowania rękawic pojedynczo zawsze za mankiet bez dotykania opakowania i pozostałych rękawic. Rozmiar: S, M, L. Łączna liczba sztuk: 1 500 000 Opakowanie: 200 lub 250 sztuk.Wykonawca w formularzu ofertowym w kolumnie nr 4 (ilość) powinien wskazać ilość oferowanych opakowań w przeliczeniu na 200 lub 250 sztuk przy zachowaniu, że łączna liczba sztuk musi wynosić 1 500 000. W przypadku zaoferowania mniejszej lub większej ilości sztuk w opakowaniu od wskazanych w opisie, oferta wykonawcy zostanie odrzucona w trybie art. 226 ust. 1 pkt 5 Pzp.

Część 2: Pakiet 2: Rękawice diagnostyczne1. Rękawice nitrylowe, bezpudrowe, niesterylne, teksturowane co najmniej na końcach palców, kształt uniwersalny, pasujące na lewą i prawą dłoń, mankiet zakończony pogrubionym brzegiem zapobiegającym samo zwijaniu się, AQL ≤ 1,5. Grubość rękawicy w strefie palców: 0,09 mm (/- 0,02 mm), w części dłoniowej: min. 0,06 mm. Wyrób medyczny klasy I i środek ochrony indywidualnej kategorii III. Dopuszczone do kontaktu z żywnością. Odporne na przenikanie wirusów. Odporne na przenikanie substancji chemicznych typ B. Na opakowaniu jednostkowym powinny być umieszczone co najmniej: data produkcji, termin ważności, numer serii, nazwa producenta oraz piktogramy wskazujące na zakres ochrony. Podstawa opakowania 12cm ( 10 mm / - 10 mm) x 13 cm ( 10 mm / - 50 mm) pasująca do posiadanych przez zamawiającego uchwytów naściennych, z możliwością wyjmowania rękawic pojedynczo zawsze za mankiet bez dotykania opakowania i pozostałych rękawic. Rozmiar: S, M, L. Opakowanie: 50 sztuk. Łączna liczba sztuk: 10 000 Ilość: 200 opakowań.

Część 3: Pakiet 3: Rękawice diagnostyczne1. Rękawice nitrylowe, bezpudrowe, teksturowane co najmniej na końcach palców. Pasujące na lewą i prawą dłoń. Długość rękawic z mankietem nie mniejsza niż 280 mm, nie większa niż 320 mm. Zarejestrowane jako środek ochrony indywidualnej kategorii III. Dopuszczone do kontaktu z żywnością. AQL nie większy niż 1,5. Rozmiar: M, L. Opakowanie: 100 sztuk. Łączna liczba sztuk: 120 000 Ilość: 1200 opakowań.

Część 4: Pakiet 4: Rękawice diagnostyczne1. Winylowe, niesterylne, bezlateksowe, bezpudrowe, transparentne. Pasujące na lewą i prawą dłoń. Mankiet rolowany. Środek ochrony indywidualnej kategorii III, nie powodujące alergii typu I i IV. AQL nie większy niż 1,5.Rozmiar: S, M, LOpakowanie: 100 sztuk.Łączna ilość sztuk: 5 000 szt.Ilość: 50 opakowań.

Część 5: Pakiet 5: Rękawice chirurgiczne, sterylne1. Rękawice chirurgiczne bezlateksowe, sterylne, bezpudrowe, wykonane z poliizoprenu, powierzchnia zewnętrzna mikroteksturowana, powierzchnia wewnętrzna polimerowana o strukturze sieci, mankiet rolowany. Długość: minimum 270 mm.; maximum 285 mm. Grubość w obszarze dłoni minimum 0,19 mm. AQL nie większy niż 0,65. Odporne na przenikanie wirusów. Odporne na przenikanie substancji chemicznych typ B. Zarejestrowane jako wyrób medyczny IIa i środek ochrony osobistej kat. III. Pakowane w pojedyncze pary na prawą i lewą dłoń. Opakowanie jednej pary podwójne – opakowanie zewnętrzne foliowe lub inne zapobiegające przed wilgocią i przypadkowym rozdarciem. Na opakowaniu widoczne oznaczenie rozmiaru.Dostępne w rozmiarach 5,5 – 9,0 (co 0,5). Ilość: 12 000 par.2. Rękawice chirurgiczne bezlateksowe, sterylne, bezpudrowe, wykonane z poliizoprenu, powierzchnia zewnętrzna mikroteksturowana, powierzchnia wewnętrzna polimerowana o strukturze sieci. Produkowana bez użycia przyspieszaczy chemicznych. Nie powodujące alergii typu I i IV. Długość: minimum 270 mm.; maximum 285 mm. Grubość w obszarze dłoni minimum 0,19 mm. AQL nie większy niż 0,65. Odporne na przenikanie wirusów. Odporne na przenikanie substancji chemicznych typ B. Zarejestrowane jako wyrób medyczny IIa i środek ochrony osobistej kat. III. Pakowane w pojedyncze pary na prawą i lewą dłoń. Opakowanie jednej pary podwójne – opakowanie zewnętrzne foliowe lub inne zapobiegające przed wilgocią i przypadkowym rozdarciem. Na opakowaniu widoczne oznaczenie rozmiaru.Dostępne w rozmiarach 6,0 – 7,5 (co 0,5). Ilość: 4 000 par.

Część 6: Pakiet 6: Rękawice chirurgiczne, sterylne1. Rękawice chirurgiczne sterylne, syntetyczne, bezpudrowe, wykonane z poliizoprenu, mankiet rolowany. Wewnętrzna warstwa z powłoką o działaniu przeciwdrobnoustrojowym. Długość minimum 270 mm. Grubość na palcu 0,23 mm (/- 0,02 mm), na dłoni minimum 17 mm. AQL nie większy niż 0,65. Odporne na przenikanie wirusów. Odporne na substancje chemiczne typ B. Zarejestrowane jako wyrób medyczny IIa i środek ochrony osobistej kat. III. Pakowane w pojedyncze pary na prawą i lewą dłoń. Opakowanie jednej pary podwójne – opakowanie zewnętrzne foliowe lub inne zapobiegające przed wilgocią i przypadkowym rozdarciem. Na opakowaniu widoczne oznaczenie rozmiaru.Dostępne w rozmiarach 5,5 – 9,0 (co 0,5).Ilość: 10 000 par.2. Rękawice chirurgiczne lateksowe sterylne, bezpudrowe, mankiet rolowany, wewnątrz warstwa nitrylowa z powłoką o działaniu przeciwdrobnoustrojowym oraz powłoką nawilżająco-regeneracyjną. Grubość ścianki na palcu 0,19 mm (/- 2 mm), na dłoni minimum 0,14 mm. Długość minimum 280 mm, AQL nie większy niż 0,65. Odporne na przenikanie wirusów. Odporne na substancje chemiczne typ B. Zarejestrowane jako wyrób medyczny IIa i środek ochrony osobistej kat. III. Pakowane w pojedyncze pary na prawą i lewą dłoń. Opakowanie jednej pary podwójne – opakowanie zewnętrzne foliowe lub inne zapobiegające przed wilgocią i przypadkowym rozdarciem. Na opakowaniu widoczne oznaczenie rozmiaru. Dostępne w rozmiarach 5,5 – 9,0 (co 0,5). Ilość: 6 000 par.

Część 7: Pakiet 7: Rękawice chirurgiczne i laboratoryjne, sterylne1. Rękawice chirurgiczne, sterylne, lateksowe, bezpudrowe, pokryte od wewnątrz hydrofobowo - hydrofilową powłoką aktywowaną w wyniku kontaktu z wilgocią na dłoni i z wewnętrzną warstwą nawilżającą, powierzchnia zewnętrzna gładka z wykończeniem mikroteksturą co najmniej w części palców, chlorowane i silikonowane, mankiet prosty z opaską lepną adhezyjną, zapobiegającą zsuwaniu się rękawicy. Grubości ścianki na palcu: 0,22 mm (/- 0,02 mm), na dłoni 0,20 mm (/- 0,02 mm). Długość min. 290 mm. AQL nie większy niż 0,65. Odporne na przenikanie wirusów. Odporne na substancje chemiczne typ B. Zaklasyfikowane jako wyrób medyczny kl. IIa, środek ochrony indywidualnej kat. III. Pakowane parami, podwójnie (zewnętrzne foliowe), rękawice składane na pół. Na opakowaniu widoczne oznaczenie rozmiaru. Dostępne w rozmiarach 5,5-9,0 (co 0,5). Ilość: 7 000 par.2. Rękawice chirurgiczne, sterylne, bezlateksowe, neoprenowo-poliizoprenowe, bezpudrowe, polimeryzowana z hydrofobowo - hydrofilową powłoką aktywowaną w wyniku kontaktu z wilgocią na dłoni, od wewnątrz powierzchnia zewnętrzna gładka z wykończeniem mikroteksturą co najmniej w części palców, kształt anatomiczny, mankiet rolowany z opaską lepną adhezyjną zapobiegającą zsuwaniu się rękawicy. Grubości ścianki na palcu: 0,21 mm (/- 0,03 mm), na dłoni 0,19 mm (/- 0,03 mm), na mankiecie 0,16 mm (/-0,03 mm). Długość minimum 290 mm. AQL nie większy niż 0,65. Odporne na przenikanie wirusów. Odporne na substancje chemiczne typ B. Zaklasyfikowane jako wyrób medyczny kl. IIa, środek ochrony indywidualnej kat. III. Pakowane parami, podwójnie (zewnętrzne foliowe). Na opakowaniu widoczne oznaczenie rozmiaru. Dostępne w rozmiarach 6,0-9,0 (co 0,5). Ilość: 7 000 par.3. Ochronne rękawice sterylne, neoprenowe, kształt anatomiczny, mankiet przedłużony prosto zakończony, powierzchnia zewnętrzna gładka z wykończeniem mikroteksturą co najmniej w części palców, chlorowana i silikonowana, powierzchnia wewnętrzna pokryta poliuretanem i silikonem. Grubość na palcu 0,19 mm, na mankiecie 0,15 mm. Długość minimum 295 mm. AQL nie większy niż 0,65. Środek ochrony indywidualnej kat. III. Odporne na przenikanie wirusów. Odporne na substancje chemiczne typ A- przebadane na min. 30 substancji chemicznych (bez cytostatyków), w tym izopropanol, diglukonian chlorheksydyny, 35% formaldehyd, 30% nadtlenek wodoru, min 5% jodopowidon- min 4 poziom odporności. Pozbawione akceleratorów chemicznych (informacja na opakowaniu). Pakowane parami w kopertę foliową. Dopuszczone do stosowania w środowiskach aseptycznych i jałowych klasy A. Dostępne w rozmiarach 6,0-9,0 (co 0,5).Opakowanie zbiorcze: nie mniej niż 20 par, nie więcej niż 100 parIlość: 800 par.

CLO/ZP/05/2026
branża Medyczna
podbranża materiały medyczne
kody CPV 33141420
forma tryb podstawowy
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się