Przetarg 12735274 - Serwisowanie urządzeń firmy AUMA z podziałem na zadania ...

   
Analizuj Zamówienie 12735274
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-09-04
przedmiot ogłoszenia
Serwisowanie urządzeń firmy AUMA z podziałem na zadania
Część zamówienia: LOT-0001 Zadanie nr 1: Serwisowanie urządzeń firmy AUMA dla Zakładu „Czajka” [ZCZ] Zadanie nr 1: Serwisowanie urz
ądzeń firmy AUMA dla Zakładu „Czajka” [ZCZ]

Część zamówienia: LOT-0002 Zadanie nr 2: Serwisowanie urządzeń firmy AUMA dla Zakładu Sieci Kanalizacyjnej [ZSK] Zadanie nr 2: Serwisowanie urządzeń firmy AUMA dla Zakładu Sieci Kanalizacyjnej [ZSK]

Część zamówienia: LOT-0003 Zadanie nr 3: Serwisowanie urządzeń firmy AUMA dla Zakładu Północnego [ZPN] Zadanie nr 3: Serwisowanie urządzeń firmy AUMA dla Zakładu Północnego [ZPN]
branża Wodno - kanalizacyjna
podbranża materiały i urządzenia
kody CPV 50532000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały i urządzenia

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726353 2026-09-04
godz. 08:00
Śląskie mat. hydrauliczne/724/26 -
12623808 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem Zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych rur na potrzeby...
12731717 2026-09-09
godz. 08:00
Mazowieckie Dostawa wagowników i pompy
12727877 2026-09-09
godz. 09:00
Wielkopolskie Wyposażenie magazynu ochrony ludności i obrony cywilnej oraz doposażenie...
12731590 2026-09-11
godz. 09:00
Łódzkie dostawa materiałów do rozbudowy sieci wodociągowej na terenie gminy Zgierz
12729129 2026-09-14
godz. 09:00
Podkarpackie Zabezpieczenie logistyczne i zapewnienie ciągłości dostaw na potrzeby ochrony...
12732164 2026-09-14
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa i kompleksowa wymiana wodomierzy w budynkach będących własnością...
12734482 2026-09-17
godz. 11:00
Kujawsko-Pomorskie Remont pompy w przepompowni P-2.
12732382 2026-10-06
godz. 12:00
Mazowieckie Remont kapitalny pomp wody zasilającej wysokiego oraz niskiego ciśnienia na...
10938863 2027-12-31
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa części zamiennych, urządzeń, środków chemicznych i roztworów firmy...