Zlecenie 12725943 - SA.270.3.13.2026 Remont schodów oraz płytek klinkierowych...

   
Analizuj
Zamówienie 12725943
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
SA.270.3.13.2026 Remont schodów oraz płytek klinkierowych w Leśniczówce Grądy nr inw. 110/729

Przedmiot zamówienia: 1 Remont sc
hodów oraz płytek klinkierowych w Leśniczówce Grądy nr inw. 110/729
branża Budowlana - remonty, wykończenia
podbranża malowanie, remont, wykończenie
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: malowanie, remont, wykończenie