Zlecenie 12735955 - SA.270.2.23.2026 Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad...

   
Analizuj
Zamówienie 12735955
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
SA.270.2.23.2026 Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad zadaniem Utrzymanie i przebudowa infrastruktury drogowej na terenie Nadleśni
ctwa Brzesko

Przedmiot zamówienia: 1 Przebudowa drogi leśnej nr 220/547 w Leśnictwie Chrostowa 2 Likwidacja szkód na drodze leśnej nr 220/548 w Leśnictwie Chrostowa 3 Likwidacja szkód na drodze leśnej nr 220/549 w Leśnictwie Chrostowa 4 Utrzymanie dróg leśnych nr 220/551, 220/1151 oraz 220/1152 w Leśnictwie Kopaliny 5 Utrzymanie dróg leśnych nr 220/542 oraz 220/92 w Leśnictwie Okocim 6 Remont zjazdu do siedziby Nadleśnictwa Brzesko 7 Wykonanie zjazdu z drogi powiatowej nr 1435K w km 8901, strona lewa, do działki nr 1541/3 w Leśnictwie Jodłówka 8 Montaż oznakowania na drogach leśnych 9 Utrzymanie drogi leśnej nr 220/751 w Leśnictwie Żegocina 10 Utrzymanie dróg leśnych nr 220/453 i 220/137 w Leśnictwie Melsztyn
branża Projektowanie
podbranża nadzór, kosztorys, przegląd
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: nadzór, kosztorys, przegląd