Zlecenie 12730071 - Rozgraniczenie nieruchomości położonej w obrębie...

   
Analizuj
Zamówienie 12730071
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Rozgraniczenie nieruchomości położonej w obrębie Stypułki-Giemzino, oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków jako działka nr 35 z
działką sąsiednią nr 35/1, gmina Kulesze Kościelne
branża Geodezja, geologia, archeologia, kartografia, zagospodarowanie przestrzenne
podbranża usługi geodezyjne, inwentaryzacje
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podlaskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podlaskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: usługi geodezyjne, inwentaryzacje

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12717088 2026-09-07
godz. 11:00
Wielkopolskie RiG.271.09.ZO.2026 "Wykonanie czynności rozgraniczeniowych polegających na...
12681408 2026-09-07
godz. 14:00
Mazowieckie Podział geodezyjny działki 1950/23 w Tychach
12730794 2026-09-10
godz. 08:30
Kujawsko-Pomorskie Usługa polegająca na dokonaniu pomiarów odległości pomiędzy istniejącymi...
12734230 2026-09-10
godz. 10:00
Mazowieckie EEO/09/03/2026 - Inwentaryzacja koryta jazu -
12728257 2026-09-10
godz. 10:00
Mazowieckie Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla 5 obrębów w jednostce...
12681972 2026-09-10
godz. 13:00
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest W ramach realizacji zamówienia Zamawiający wymaga...
12730878 2026-09-14
godz. 10:00
Mazowieckie Wykonanie rozgraniczenia nieruchomości położonej w jednostce ewidencyjnej Nr...
12734679 2026-09-14
godz. 11:30
Małopolskie Wykonanie pracy geodezyjnej w gminie Alwernia - obręb Poręba Żegoty
12721546 2026-09-15
godz. 15:30
Mazowieckie Opracowanie geodezyjno - prawne mające na celu dokonanie rozgraniczenia...
12735490 2026-09-16
godz. 09:00
Pomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie inwentaryzacji terenów zielonych na...