Zlecenie 12732067 - RFP na zakup wraz z dostarczeniem fabrycznie nowych latarek ...

   
Analizuj
Zamówienie 12732067
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
RFP na zakup wraz z dostarczeniem fabrycznie nowych latarek

Latarka płaska sygnalizacyjna 500 LM: 40 szt.;Latarka warsztatowa:
26 szt.;Latarka na dynamo 2 LED: 20 szt.;Latarka czołowa: 36 szt.;
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12732077 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA PRZEKAŹNIKÓW EATON 1. PRZEKAŹNIK ETR4-70-A 031888 WIELOFUNKCYJ 2....
12731698 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA ZASILACZY PWS 120R-24.6 Adres dostawy: M040
12730122 2026-09-08
godz. 12:00
Mazowieckie Energa Logistyka Sp. z o. o. uprzejmie zaprasza do wzięcia udziału w...
12717344 2026-09-11
godz. 11:00
Wielkopolskie Zakup agregatu prądotwórczego do wydziału GN- w celu zapewnienia...
12729411 2026-09-11
godz. 12:00
Małopolskie Dostawa i montaż sprzętu sieciowego i awaryjnego zasilania
12732866 2026-09-11
godz. 23:59
Mazowieckie 50266121 - Przemiennik E84DGDVB75242PS Lenze 7,5kW Szanowni Państwo, ORLEN...
12725172 2026-09-14
godz. 11:00
Śląskie Usługa wynajmu i pracy agregatów prądotwórczych do prac nieplanowych i...
12730891 2026-09-14
godz. 23:59
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia w części 1 jest dostawa fabrycznie nowych, wolnych od...
12684862 2026-09-15
godz. 09:00
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest opracowanie pełnozakresowej dokumentacji...
12695336 2026-09-15
godz. 10:00
Małopolskie Dostawa siłowni telekomunikacyjnych i akumulatorów 1. Przedmiotem zamówienia...