Zlecenie 12676894 - Realizacja usługi cateringu dla trzech szkoleń w ramach...

   
Analizuj Zamówienie 12676894 (zakończone)
źródło Internet
data publikacji 2026-08-04
przedmiot zlecenia
Realizacja usługi cateringu dla trzech szkoleń w ramach Akademii Przedsiębiorczości
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług
i cateringowej polegającej na przygotowaniu, dostarczeniu oraz obsłudze serwisu kawowego w formie stołu szwedzkiego podczas trzech szkoleń.
Usługa będzie realizowana każdorazowo dla grupy od 20 do 30 uczestników każdego szkolenia, w następującym zakresie:
• kawa z ekspresu ciśnieniowego (dostarczonego przez Wykonawcę), typu co najmniej: espresso, caffe latte, cappuccino,
• kawa rozpuszczalna - 7g na osobę,
• herbaty zapakowane w pojedyncze papierowe torebki (co najmniej 3 rodzaje herbat do wyboru, w tym: czarna, owocowa, zielona) - 3 torebki na jedną osobę,
• dodatki do kawy i herbaty: cukier biały, trzcinowy w pojedynczych saszetkach min. 4 g, mleko (co najmniej 1,5%) w dzbankach / mleko do użycia z ekspresem ciśnieniowym,
• woda mineralna niegazowana z cytryną - 0,33 l na osobę,
• wyroby cukiernicze: drożdżówka z serem, makiem lub owocami - około140 g - 150 g / pączek tradycyjny z nadzieniem - około 100 g - 1,5 sztuki na osobę,
• ekspres ciśnieniowy, podgrzewacz do wody / warnik cateringowy,
• naczynia (filiżanki, talerzyki, sztućce), serwetki papierowe,
• dostarczenie stołów cateringowych i obrusów materiałowych itp. w uzgodnieniu z Zamawiającym.
Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia poczęstunku wyłącznie przy użyciu produktów świeżych, który charakteryzował się będzie najwyższą jakością w odniesieniu do użytych składników.
Wykonawca zobowiązany jest do podania poczęstunku w sposób estetyczny, na paterach, z dbałością o estetykę i atrakcyjność wizualną.
Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia transportu, przygotowania oraz uprzątnięcia stanowiska cateringowego po zakończeniu usługi.
Dodatkowe informacje:
• wielkość grupy szkoleniowej: od 20 do 30 osób, uwarunkowana poziomem zainteresowania udziałem w szkoleniu, Wykonawca zostanie poinformowany o liczbie uczestników szkolenia najpóźniej dwa dni przed jego terminem,
• usługa realizowana będzie na potrzeby szkoleń stacjonarnych w Koninie (Dom Zemełki), każdorazowo w jednym z dni roboczych od poniedziałku do piątku, liczba godzin zegarowych - 4 (licząc przerwę kawową około 30 minut), orientacyjne godziny realizacji szkolenia - 10.00 - 14.00; przedział czasowy realizacji szkoleń: od II połowy września do listopada 2026 r. (mając na uwadze doświadczenie Zamawiającego z lat ubiegłych przewiduje się organizację szkoleń w odstępach około 3 tygodniowych).
branża Gastronomia, catering
podbranża żywienie zbiorowe
forma konkurs
typ zlecenia usługi, wykonanie ,dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Wielkopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Wielkopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: żywienie zbiorowe