Zlecenie 12732777 - PWK nr ZU/154/2026/PP - Remont kolektora kwasu solnego i...

   
Analizuj
Zamówienie 12732777
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
PWK nr ZU/154/2026/PP - Remont kolektora kwasu solnego i ługu sodowego instalacji 2930 w Zakładzie PZE - PR2027
branża Ciepłownictwo i gaz
podbranża instalacje przemysłowe
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: instalacje przemysłowe

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12732710 2026-09-11
godz. 12:00
Dolnośląskie Wymiana wkładów węglowych w absorberach oparów instalacji przygotowania emulsji...
12721698 2026-09-11
godz. 12:00
Lubuskie Testy SGU Bloku BGP Szczegółowy opis zawarty jest w SWZ.
12714226 2026-09-11
godz. 16:00
Mazowieckie Serwis pomp w remoncie planowym instalacji PTA
12734246 2026-09-14
godz. 08:00
Śląskie Wymiana segmentów III, II i I układu separacyjnego Wydziału Pieca -
12664198 2026-09-15
godz. 09:00
Kujawsko-Pomorskie Przedmiotem zamówienia jest budowa w formule "zaprojektuj i wybuduj" hybrydowej...
12734120 2026-09-17
godz. 16:00
Mazowieckie Hermetyzacja wybranych próbników na instalacjach Bloku PR5_EPC
12724414 2026-09-21
godz. 16:00
Kujawsko-Pomorskie UR na świadczenie usług awaryjnego usuwania nieszczelności na ruchu dla potrzeb...
12724315 2026-09-25
godz. 15:00
Pomorskie ZU/159/2026/MP - PR27 Wykonanie badań NDT według PKE-0150-R1/R2 + kołnierze RJ
12727602 2026-09-30
godz. 23:59
Mazowieckie 50263609 - Zakup osłon przegrzewaczy pary K8 Szanowni Państwo, Zwracamy się z...
12719320 2026-10-01
godz. 11:00
Dolnośląskie Remont urządzeń pomocniczych maszynowni bloku BC-3 w Zespole Elektrociepłowni...