Zlecenie 12724476 - Przeprowadzenie przez Wykonawcę jako klasyfikatora,...

   
Analizuj
Zamówienie 12724476
źródło Internet
data publikacji 2026-08-28
przedmiot zlecenia
Przeprowadzenie przez Wykonawcę jako klasyfikatora, czynności podejmowanych
w ramach gleboznawczej klasyfikacji gruntów, zgodnie
z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 12 września 2012 r. w sprawie gleboznawczej klasyfikacji gruntów,
w postępowaniu administracyjnym znak: GE-E.6622.258.2026.EN, dot. części działki oznaczonej numerem 3035/1 położonej w obrębie ewidencyjnym 209 Rzeszów-Zalesie.
branża Geodezja, geologia, archeologia, kartografia, zagospodarowanie przestrzenne
podbranża usługi geodezyjne, inwentaryzacje, ewidencja gruntów i budynków
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podkarpackie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podkarpackie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: usługi geodezyjne, inwentaryzacje , ewidencja gruntów i budynków

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12722837 2026-09-10
godz. 09:00
Małopolskie Wykonanie okresowych kontroli stanu technicznego drogowych obiektów...
12734230 2026-09-10
godz. 10:00
Mazowieckie EEO/09/03/2026 - Inwentaryzacja koryta jazu -
12733336 2026-09-10
godz. 10:00
Świętokrzyskie Wykonanie wyznaczenia geodezyjnego drogi gminnej znajdującej się na działce...
12729421 2026-09-10
godz. 15:30
Podlaskie wykonanie zadania: przeprowadzenie czynności gleboznawczej klasyfikacji...
12721349 2026-09-11
godz. 10:00
Mazowieckie ŚWIADCZENIE USŁUG W PRZEDMIOCIE PRZEPROWADZENIA PODZIAŁÓW NIERUCHOMOŚCI ORAZ...
12687732 2026-09-11
godz. 12:00
Mazowieckie Opracowanie i weryfikacja integracji zasobów pzgik – utworzenie bazy danych w...
12733561 2026-09-11
godz. 15:00
Świętokrzyskie Przeprowadzenie czynności ustalenia przebiegu granic pomiędzy nieruchomościami...
12736380 2026-09-14
godz. 09:00
Małopolskie Część 1: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie map sytuacyjnych dla celów...
12727991 2026-09-15
godz. 11:00
Mazowieckie Podział geodezyjny działki nr 1223 w Nędzy
12701873 2026-09-17
godz. 14:00
Mazowieckie Podział geodezyjny działek 765/6 oraz 765/7 Pierściec Podziały geodezyjne...