Zlecenie 12728020 - przepływomierz PROMAG50P80 ( 190679 poz.2)

   
Analizuj
Zamówienie 12728020
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
przepływomierz PROMAG50P80 ( 190679 poz.2)
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podkarpackie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podkarpackie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12723526 2026-09-02
godz. 09:00
Śląskie wzorcowanie twardościomierza FOUNDRAX X-BHD HB/11257 -
12672129 2026-09-02
godz. 10:00
Śląskie Zakup sprzętu ICT dla pracowni informatycznej w CKZ w ramach projektu...
12724317 2026-09-02
godz. 10:00
Pomorskie ZAWIESIA PASOWE 20T L-6M
12711649 2026-09-02
godz. 12:00
Wielkopolskie Wybór dostawcy wkładów do filtrów na potrzeby PAK-PCE Biopaliwa i Wodór
12719276 2026-09-02
godz. 12:00
Mazowieckie Zakup alkomatów dla SWPZZPOZ w Radomiu.
12721138 2026-09-02
godz. 13:00
Mazowieckie [ZAK/2026/001443] Zaklejarka (zamykarka) do kartonów - Animex Iława -
12718158 2026-09-02
godz. 13:25
Mazowieckie WZ/288/2026/T Dostawa liczarek banknotów Przedmiot zamówienia: 1 Liczarka...
12720484 2026-09-02
godz. 15:00
Mazowieckie Zakup wsparcia technicznego dla przełączników SAN.
12706871 2026-09-03
godz. 10:00
Pomorskie Dostawa materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych oraz sukcesywne...
12718154 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie 472/2026 Pompa na Pompownię ścieków ul. Kopanianą w Bytomiu Przedmiot...