Zlecenie 12731050 - Przedmiotem zamówienia są usługi organizacji i realizacji...

   
Analizuj
Zamówienie 12731050
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Przedmiotem zamówienia są usługi organizacji i realizacji wsparcia dla uczniów z klas 4-8 w ramach realizacji projektu p.t. „Szkol
ni ambasadorzy wspierania młodych talentów na Warmii i Mazurach” w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

Powstaje w kontekście projektu
FEWM.06.01-IZ.00-0003/25 - „Szkolni ambasadorzy wspierania młodych talentów na Warmii i Mazurach”
branża Edukacja, szkolenia, Gastronomia, catering, Turystyka, wypoczynek, hotelarstwo, sport, Przewóz osób
podbranża żywienie zbiorowe, hotelarstwo, szkolenia miękkie, szkolenia zawodowe, konferencje
kody CPV 55110000, 55120000, 55520000, 60000000, 60140000, 80500000, 80530000, 80570000, 85312320
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Warmińsko-Mazurskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Warmińsko-Mazurskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: żywienie zbiorowe , hotelarstwo , szkolenia miękkie , szkolenia zawodowe , konferencje

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12727697 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie realizację szkolenia pt. Kasjer Sprzedawca
12717092 2026-09-03
godz. 12:00
Zachodniopomorskie 2/1.9/ZROT/2026 Realizacja wizyty studyjnej przez twórcę internetowego oraz...
12721335 2026-09-03
godz. 15:00
Warmińsko-Mazurskie Usługa polegająca na kompleksowej organizacji i przeprowadzeniu jednodniowego...
12721025 2026-09-04
godz. 09:00
Łódzkie Przeprowadzenie szkolenia zawodowego: Pracownik administracyjno-biurowy z...
12720412 2026-09-04
godz. 10:00
Podlaskie Zapewnienie nauczycielom akademickim Wydziału Nauk o Zdrowiu udziału w...
12725931 2026-09-04
godz. 12:00
Mazowieckie FW.641.80.2026 AM Kurs barberski Przedmiot zamówienia: 1 Kurs barberski
12724391 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie WAG.260.3.2026 Świadczenie usług hotelarskich dla potrzeb Krajowej Rady...
12721312 2026-09-07
godz. 11:00
Kujawsko-Pomorskie Przygotowania i realizacji szkoleń w czterech obszarach tematycznych dla 12...
12726279 2026-09-07
godz. 23:59
Dolnośląskie Noclegi, wyżywienie i sala wykładowa dla osób, uczestniczących w szkoleniu w...
12729717 2026-10-06
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest sporządzanie i dostarczanie całodziennego...