Przetarg 12337036 - Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy materiałów...

   
Analizuj Zamówienie 12337036
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-02-25
przedmiot ogłoszenia
Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy materiałów diagnostycznych wraz z dzierżawą urządzeń medycznych. Zamówienie obejmuje 3 części.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres
i wielkość zostały opisane w SWZ i jej załącznikach.
Część zamówienia: LOT-0001 Zadanie nr 1 Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych niezbędnych do wykonania badań immunochemicznych do diagnostyki autoimmunologicznej, wraz z dzierżawą urządzeń.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0002 Zadanie nr 2 Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych oraz akcesoriów umożliwiających wykonanie badań immunochemicznych wraz z dzierżawą urządzeń.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 3 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0003 Zadanie nr 3 Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych oraz akcesoriów umożliwiających wykonanie badań immunochemicznych wraz z dzierżawą urządzeń.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 4 do SWZ.
branża Medyczna
podbranża sprzęt medyczny, materiały medyczne
kody CPV 33100000, 33124130, 33696300, 33696500
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubuskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubuskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: sprzęt medyczny , materiały medyczne