Przetarg 12484779 - Przedmiotem zamówienia jest zawarcie Umowy ramowej...

   
Analizuj Zamówienie 12484779
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-04-29
przedmiot ogłoszenia
Przedmiotem zamówienia jest zawarcie Umowy ramowej ustalającej zasady i warunki dotyczących zamówień publicznych, jakie mogą zostać udzielone przez Zamawiającego w okresie jej obowiązywania
przez Zamawiającego na podstawie Umów wykonawczych. Przedmiotem Umów wykonawczych zawartych na podstawie Umowy ramowej będzie:1. udzielenie lub zapewnienie udzielenia przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego wszystkich typów licencji, aktualizacji licencji, subskrypcji lub wsparcia technicznego Producenta dla oprogramowania IBM lub równoważnego, wyszczególnionych w Cenniku w ramach umowy międzynarodowej IBM Passport Advantage lub równoważnej,2. zapewnienie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego świadczenia Usług wsparcia eksperckiego Producenta dla Produktów wskazanych w pkt. 1, w zakresie Produktów Producenta w ramach Software Accelerated Value Program lub programu równoważnego,3. świadczenie Usług wsparcia konsultacyjnego w zakresie Produktów w liczbie do 10 000 roboczogodzin. Zamawiający zastrzega, iż wskazana liczba roboczogodzin ma charakter szacunkowy i Zamawiający nie jest zobowiązany do jej wykorzystania w czasie obowiązywania Umowy ramowej, a Wykonawcom nie przysługują roszczenia z tytułu niewykorzystania liczby roboczogodzin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 7 do SWZ.
Część zamówienia: LOT-0001 Dostawa oprogramowania IBM lub równoważnego wraz z usługami towarzyszącymi Przedmiotem zamówienia jest zawarcie Umowy ramowej ustalającej zasady i warunki dotyczących zamówień publicznych, jakie mogą zostać udzielone przez Zamawiającego w okresie jej obowiązywania przez Zamawiającego na podstawie Umów wykonawczych. Przedmiotem Umów wykonawczych zawartych na podstawie Umowy ramowej będzie:1. udzielenie lub zapewnienie udzielenia przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego wszystkich typów licencji, aktualizacji licencji, subskrypcji lub wsparcia technicznego Producenta dla oprogramowania IBM lub równoważnego, wyszczególnionych w Cenniku w ramach umowy międzynarodowej IBM Passport Advantage lub równoważnej,2. zapewnienie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego świadczenia Usług wsparcia eksperckiego Producenta dla Produktów wskazanych w pkt. 1, w zakresie Produktów Producenta w ramach Software Accelerated Value Program lub programu równoważnego,3. świadczenie Usług wsparcia konsultacyjnego w zakresie Produktów w liczbie do 10 000 roboczogodzin. Zamawiający zastrzega, iż wskazana liczba roboczogodzin ma charakter szacunkowy i Zamawiający nie jest zobowiązany do jej wykorzystania w czasie obowiązywania Umowy ramowej, a Wykonawcom nie przysługują roszczenia z tytułu niewykorzystania liczby roboczogodzin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 7 do SWZ.
branża Komputery, informatyka, technika biurowa
podbranża usługi informatyczne, oprogramowanie komputerowe, serwis, naprawa
kody CPV 48000000, 72000000, 72220000, 72267000, 72611000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy ,usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: usługi informatyczne , oprogramowanie komputerowe , serwis, naprawa