Przetarg 12733630 - Przedmiotem zamówienia jest zakup tworzyw sztucznych na...

   
Analizuj Zamówienie 12733630
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot ogłoszenia
Przedmiotem zamówienia jest zakup tworzyw sztucznych na układy odwodnienia gipsu dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów, określonych w pkt. 2.1. SWZ.
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji łódzkie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora łódzkie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12732059 2026-09-18
godz. 23:59
Śląskie Trzonki drewniane, nabijaki górnicze, kotwy drewniane, kliny, listwy boczne,...
12728224 2026-09-20
godz. 16:00
Mazowieckie 50258323 - Wkład rurowy E317A HOG Zwracamy się z uprzejmą prośbą o...
12651482 2026-09-21
godz. 09:00
Łódzkie Dostawa plomb indywidualnie numerowanych
12730977 2026-09-23
godz. 12:21
Wielkopolskie 2/2026 „Sukcesywna dostawa wapna palonego mielonego, suchego, wysoko...
12733061 2026-09-23
godz. 12:42
Wielkopolskie 06/2026 „Sukcesywna dostawa wapna palonego kruszonego, suchego, wysoko...
12689470 2026-09-24
godz. 09:30
Zachodniopomorskie Dostawa płacht brezentowych.
12709196 2026-09-24
godz. 13:00
Łódzkie 1. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa wapna hydratyzowanego dla potrzeb PGE...
12711042 2026-09-25
godz. 23:59
Łódzkie Przedmiotem zamówienia jest dostawa surowca tworzywa do badań w ilości 92400...
12237671 2026-12-22
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA: PLOMBA PLASTIKOWA HUSSAR 300MM CZERWONA Adres dostawy: M040
11018583 2027-12-31
godz. 23:30
Mazowieckie Dostawa artykułów malarskich: farby, lakiery, rozpuszczalniki, rozcieńczalniki,...