Zlecenie 12736501 - Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia...

   
Analizuj
Zamówienie 12736501
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia edukacyjnego, terapeutycznego, cyfrowego oraz wspierającego dostępność ded
ykowanego uczniom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w Akademickim Zespole Placówek Oświatowych w Fijewie, gm. Lubawa, pow. iławski, woj. warmińsko-mazurskie, w ramach projektu pn. „AZPO - Przestrzeń Równych Szans”, realizowanego w ramach Priorytetu 05 Edukacja i Kompetencje EFRR Działania 05.01. Infrastruktura edukacyjna, Typ 1 (Dostępność infrastruktury placówek oświatowych) programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, nr projektu: FEWM.05.01-IZ.00-0024/25 - Część 1 – ICT i multimedia Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia edukacyjnego, terapeutycznego, cyfrowego oraz wspierającego dostępność dedykowanego uczniom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w Akademickim Zespole Placówek Oświatowych w Fijewie, gm. Lubawa, pow. iławski, woj.

Powstaje w kontekście projektu
FEWM.05.01-IZ.00-0024/25 - „AZPO - Przestrzeń Równych Szans”
branża Komputery, informatyka, technika biurowa, Elektronika, RTV, AGD, multimedia, Wyposażenie wnętrz, Materiały papiernicze, szkolne
podbranża komputery, serwery, urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe, oprogramowanie komputerowe, meble i akcesoria, sprzęt rtv, multimedia, materiały dydaktyczne
kody CPV 30200000, 30213100, 30213200, 30230000, 30231300, 30231320, 32322000, 32342410, 33196200, 37400000, 37520000, 38000000, 39150000, 39162000, 39162100, 39162110, 39162200, 44110000, 48000000, 48190000
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Warmińsko-Mazurskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Warmińsko-Mazurskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: komputery, serwery , urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe , oprogramowanie komputerowe , meble i akcesoria , sprzęt rtv, multimedia , materiały dydaktyczne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12731536 2026-09-11
godz. 09:00
Wielkopolskie Dostawa zestawów do zakładania portów
12727202 2026-09-11
godz. 09:00
Mazowieckie MODERNIZACJA TECHNICZNA ORAZ POZYSKANIE USŁUGI WSPARCIA SERWISOWEGO DLA SYSTEMU...
12733276 2026-09-11
godz. 10:00
Podlaskie Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania biurowego na potrzeby PUZ w...
12724596 2026-09-11
godz. 12:00
Kujawsko-Pomorskie Zakup drukarek etykiet termotransferowych
12730535 2026-09-14
godz. 09:00
Śląskie Dostawa terminali mobilnych Honeywell CT40 z akcesoriami wraz z 2 letnim...
12733581 2026-09-14
godz. 09:30
Podlaskie ZAKUP I DOSTAWA AKCESORIÓW, MATERIAŁÓW INFORMATYCZNYCH oraz NOŚNIKÓW PAMIĘCI...
12736524 2026-09-14
godz. 09:30
Małopolskie Dostawa sprzętu komputerowego dla Szkoły Podstawowej nr 62 im. kmdra por. F....
12685152 2026-09-14
godz. 10:00
Podkarpackie 1.Przedmiotem zamówienia jest Sprzedaż i dostawa fabrycznie nowego,...
12699636 2026-09-14
godz. 10:00
Mazowieckie Kompleksowa usługa zaprojektowania, wykonania, wdrożenia i utrzymania...
12721910 2026-09-14
godz. 11:00
Mazowieckie Świadczenie Usługi Serwisu Urządzeń wraz z Oprogramowaniem będących w...