Przetarg 12732115 - Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie przeglądów,...

   
Analizuj Zamówienie 12732115
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot ogłoszenia
Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie przeglądów, serwisowania i napraw sprzętu technologicznego marki LIEBHERR dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Turów. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówien
ia (zwany dalej również „OPZ”) został zawarty w Załączniku nr 1 do Projektu umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny budowlane, maszyny i sprzęty inne
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny budowlane , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12731718 2026-09-10
godz. 12:00
Wielkopolskie Pompka spryskiwacza szyb APO 050.01 24V
12732865 2026-09-10
godz. 18:00
Mazowieckie 50267338 - Zakup uszczelnienia wału do dmuchawy CBI / Purchase of shaft seal...
12725474 2026-09-11
godz. 09:30
Lubelskie Dostawa wyposażenia dla Żłobka nr 8 zlokalizowanego przy ul. Nałkowskich 102,...
12669587 2026-09-11
godz. 11:00
Śląskie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna...
12724955 2026-09-11
godz. 16:00
Mazowieckie 50267042 - Zakup części do pomp/ Purchase spare parts for pumps; Nuovo...
12730804 2026-09-13
godz. 15:00
Mazowieckie Akumulatorowy zestaw naprawczy
12697809 2026-09-14
godz. 09:00
Dolnośląskie KU.241/pn48_2026/JR - Sukcesywne dostawy szyb do tramwajów 105N/WrAs oraz szyb...
12695396 2026-09-14
godz. 09:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia podstawowego jest świadczenie usługi sprzedaży biletów...
12730090 2026-09-18
godz. 08:45
Śląskie Wykonanie remontu 4 szt. silników elektrycznych budowy przeciwwybuchowej typu...
12709799 2026-09-18
godz. 09:00
Podkarpackie Realizację dostaw różnorodnego sprzętu i umeblowania dla Urzędu Gminy Kuryłówka...