Przetarg 12724777 - Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie zieleni w parkach i...
| Analizuj | Zamówienie 12724777 |
|---|---|
| źródło | Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED) |
| data publikacji | 2026-08-31 |
| przedmiot ogłoszenia | Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie zieleni w parkach i zieleńcach znajdujących się w granicach administracyjnych Miasta Rzeszowa. Wykonawca usługi realizował będzie na obszarze całego mi asta następujące prace:1) koszenie trawników, zbieranie zanieczyszczeń, pielęgnacja nasadzeń- do 723 ha,2) wycinkę oraz cięcia pielęgnacyjne i sanitarne drzew i krzewów- do 1330 szt.3) zakładanie i pielęgnacja trawników na terenie parków i zieleńców- 5 ar,4) pozostałe czynności niezbędne do wykonania na terenie parków i zieleńców- w ilościach wskazanych w formularzy cenowym,5) bieżące utrzymanie placów zabaw- 12 mies.,6) nasadzenie, pielęgnację i utrzymanie materiału roślinnego w pojemnikach oraz kwietnikach sezonowych- 44 966 szt.,Powyższe czynności będą wykonywane na terenach parków i zieleńców o łącznej powierzchni około 200 ha.Na cały czas trwania umowy Wykonawca ma posiadać:- wymagane ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, uprawnienia w zakresie niezbędnym do gospodarowania odpadami komunalnymi, - umowę zawartą z regionalną instalacją do przetwarzania odpadów komunalnych, bądź zastępczymi instalacjami przewidzianymi do obsługi Regionu Centralnego zgodnie z Planem Gospodarki Odpadami dla Województwa Podkarpackiego na przyjmowanie odpadów komunalnych i odpadów z pielęgnacji terenów zielonych. Część zamówienia: LOT-0001 Usługa polegająca na utrzymaniu zieleni w parkach, zieleńcach i brzegach rzeki Wisłok znajdujących się w granicach administracyjnych Miasta Rzeszowa Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie zieleni w parkach i zieleńcach znajdujących się w granicach administracyjnych Miasta Rzeszowa. Wykonawca usługi realizował będzie na obszarze całego miasta następujące prace:1) koszenie trawników, zbieranie zanieczyszczeń, pielęgnacja nasadzeń- do 723 ha,2) wycinkę oraz cięcia pielęgnacyjne i sanitarne drzew i krzewów- do 1330 szt.3) zakładanie i pielęgnacja trawników na terenie parków i zieleńców- 5 ar,4) pozostałe czynności niezbędne do wykonania na terenie parków i zieleńców- w ilościach wskazanych w formularzy cenowym,5) bieżące utrzymanie placów zabaw- 12 mies.,6) nasadzenie, pielęgnację i utrzymanie materiału roślinnego w pojemnikach oraz kwietnikach sezonowych- 44 966 szt.,Powyższe czynności będą wykonywane na terenach parków i zieleńców o łącznej powierzchni około 200 ha.Na cały czas trwania umowy Wykonawca ma posiadać:- wymagane ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, uprawnienia w zakresie niezbędnym do gospodarowania odpadami komunalnymi, - umowę zawartą z regionalną instalacją do przetwarzania odpadów komunalnych, bądź zastępczymi instalacjami przewidzianymi do obsługi Regionu Centralnego zgodnie z Planem Gospodarki Odpadami dla Województwa Podkarpackiego na przyjmowanie odpadów komunalnych i odpadów z pielęgnacji terenów zielonych. |
| branża | Sprzątanie, Tereny zielone |
| podbranża | wywóz śmieci, utylizacja, składowiska, zieleń |
| kody CPV | 77211500, 77300000, 77313000, 90511300 |
| forma | przetarg nieograniczony |
| typ ogłoszenia | usługi, wykonanie |
| kraj realizacji | Polska |
| województwo realizacji | Podkarpackie |
| kraj organizatora | Polska |
| województwo organizatora | Podkarpackie |