Przetarg 12724724 - Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na...
| Analizuj | Zamówienie 12724724 |
|---|---|
| źródło | Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED) |
| data publikacji | 2026-08-31 |
| przedmiot ogłoszenia | Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu zieleni w pasach drogowych znajdujących się w granicach administracyjnych Miasta Rzeszowa.Opis: W ramach utrzymania zieleni w pasa ch drogowych znajdujących się w granicach administracyjnych Miasta Rzeszowa, Wykonawca usługi realizował będzie następujące prace:1) koszenie trawników w pasach drogowych ulic wraz z pielęgnacją istniejących nasadzeń - do 1 212 ha2) wycinka oraz cięcia pielęgnacyjne i sanitarne drzew i krzewów- w ilościach i jednostkach wskazanych w formularzu cenowym 3) zakładanie i pielęgnacja trawników oraz prace porządkowo-remontowe związane z utrzymaniem terenów będących w utrzymaniu ZZM w Rzeszowie - w ilościach wskazanych w formularzu cenowym,4) pozostałe czynności niezbędne do pielęgnacji i utrzymania zieleni na terenach pasów drogowych- w ilościach wskazanych w formularzu cenowym,5) nasadzenia i pielęgnacja materiału roślinnego sezonowego w donicach kwiatowych wiszących na lampach, w donicach i wieżach kwiatowych ustawionych w pasach drogowych oraz kwietnikach ziemnych, wraz z ich utrzymaniem w sezonie wegetacyjnym – 7 miesięcy.Powyższe czynności wykonywane będą w pasach drogowych ulic miasta Rzeszowa o powierzchni około 250 ha.Na cały czas trwania umowy Wykonawca ma posiadać:- wymagane ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, uprawnienia w zakresie niezbędnym do gospodarowania odpadami komunalnymi, - umowę zawartą z regionalną instalacją do przetwarzania odpadów komunalnych, bądź zastępczymi instalacjami przewidzianymi do obsługi Regionu Centralnego zgodnie z Planem Gospodarki Odpadami dla Województwa Podkarpackiego na przyjmowanie odpadów komunalnych i odpadów z pielęgnacji terenów zielonych,Wielkość/Zakres: granice administracyjne miasta Rzeszowa. Część zamówienia: LOT-0001 Usługa polegająca na utrzymaniu zieleni w pasach drogowych znajdujących się w granicach administracyjnych Miasta Rzeszowa Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu zieleni w pasach drogowych znajdujących się w granicach administracyjnych Miasta Rzeszowa.Opis: W ramach utrzymania zieleni w pasach drogowych znajdujących się w granicach administracyjnych Miasta Rzeszowa, Wykonawca usługi realizował będzie następujące prace:1) koszenie trawników w pasach drogowych ulic wraz z pielęgnacją istniejących nasadzeń - do 1 212 ha2) wycinka oraz cięcia pielęgnacyjne i sanitarne drzew i krzewów- w ilościach i jednostkach wskazanych w formularzu cenowym 3) zakładanie i pielęgnacja trawników oraz prace porządkowo-remontowe związane z utrzymaniem terenów będących w utrzymaniu ZZM w Rzeszowie - w ilościach wskazanych w formularzu cenowym,4) pozostałe czynności niezbędne do pielęgnacji i utrzymania zieleni na terenach pasów drogowych- w ilościach wskazanych w formularzu cenowym,5) nasadzenia i pielęgnacja materiału roślinnego sezonowego w donicach kwiatowych wiszących na lampach, w donicach i wieżach kwiatowych ustawionych w pasach drogowych oraz kwietnikach ziemnych, wraz z ich utrzymaniem w sezonie wegetacyjnym – 7 miesięcy.Powyższe czynności wykonywane będą w pasach drogowych ulic miasta Rzeszowa o powierzchni około 250 ha.Na cały czas trwania umowy Wykonawca ma posiadać:- wymagane ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, uprawnienia w zakresie niezbędnym do gospodarowania odpadami komunalnymi, - umowę zawartą z regionalną instalacją do przetwarzania odpadów komunalnych, bądź zastępczymi instalacjami przewidzianymi do obsługi Regionu Centralnego zgodnie z Planem Gospodarki Odpadami dla Województwa Podkarpackiego na przyjmowanie odpadów komunalnych i odpadów z pielęgnacji terenów zielonych,Wielkość/Zakres: granice administracyjne miasta Rzeszowa. |
| branża | Tereny zielone |
| podbranża | zieleń |
| kody CPV | 77211500, 77300000, 90511300 |
| forma | przetarg nieograniczony |
| typ ogłoszenia | usługi, wykonanie |
| kraj realizacji | Polska |
| województwo realizacji | Podkarpackie |
| kraj organizatora | Polska |
| województwo organizatora | Podkarpackie |