Przetarg 12331743 - Przedmiotem zamówienia jest umieszczenie do 43 900...

   
Analizuj Zamówienie 12331743
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-02-23
przedmiot ogłoszenia
Przedmiotem zamówienia jest umieszczenie do 43 900 dwudziestu dziewięciu tysięcy dziewięćset) plakatów w gablotach reklamowych w wiatach przystankowych na terenie m.st. Warszawy w ramach rea
lizacji kampanii reklamowych.Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 9 do SWZ – projekt umowy.
Część zamówienia: LOT-0001 Umieszczanie plakatów w gablotach reklamowych w wiatach przystankowych na terenie m.st. Warszawy w ramach realizacji kampanii reklamowych Przedmiotem zamówienia jest umieszczenie do 43 900 dwudziestu dziewięciu tysięcy dziewięćset) plakatów w gablotach reklamowych w wiatach przystankowych na terenie m.st. Warszawy w ramach realizacji kampanii Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 9 do SWZ – projekt umowy.
branża Usługi reklamowe
podbranża akcje promocyjne
kody CPV 50000000, 79341000, 79342200, 90511000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: akcje promocyjne