Przetarg 12360027 - Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i...

   
Analizuj Zamówienie 12360027
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-03-09
przedmiot ogłoszenia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości: zamieszkałych, mieszanych, rekreacyjno-wypoczynkowych, zgłoszonych
do obsługi przez Zamawiającego właścicieli nieruchomości niezamieszkałych zlokalizowanych na terenie Miasta i Gminy Gąbin oraz z PSZOK położonego w Gminie Gąbin w m. Kępina nr dz. 36A. Szczegółowe rodzaje odpadów komunalnych do odebrania i zagospodarowania w ramach realizacji przedmiotu zamówienia, wraz z przepisanymi do nich kodami, o których mowa w Rozporządzeniu Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. ws. katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 poz. 10) Zamawiający określił w projektowanych zapisach umowy.
Część zamówienia: LOT-0001 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości i PSZOK zlokalizowanych na terenie Miasta i Gminy Gąbin Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości: zamieszkałych, mieszanych, rekreacyjno-wypoczynkowych, zgłoszonych do obsługi przez Zamawiającego właścicieli nieruchomości niezamieszkałych zlokalizowanych na terenie Miasta i Gminy Gąbin oraz z PSZOK położonego w Gminie Gąbin w m. Kępina nr dz. 36A.
branża Sprzątanie
podbranża wywóz śmieci, utylizacja, składowiska
kody CPV 90500000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wywóz śmieci, utylizacja, składowiska