Zlecenie 12730165 - Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług...

   
Analizuj
Zamówienie 12730165
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telekomunikacyjnych telefonii stacjonarnej dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Ś
ląskiego, zgodnie ze szczegółowym opisem zawartym w załączniku nr 1 (OPZ) do zapytania ofertowego. termin składania ofert: do końca dnia 11.09.2026r. (piątek) za pośrednictwem Bazy konkurencyjności: https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/ Zamawiający zamieścił również ogłoszenie na stronie internetowej: https://bip.slaskie.pl/ogloszenia_i_aktualnosci/zamowienia_publiczne/zamowienia_wszczete_od_dnia_01012021_r/zamowienia_nie_objete_stosowaniem_ustawy_pzp/?p=2026%5Eaktualne Zamówienie jest częściowo współfinansowane przez: 1) Unię Europejską –ze środków FE SL 2021-2027 w ramach Priorytetu FESL.11 Fundusze Europejskie na pomoc techniczną EFRR Działanie FESL.11.01 Pomoc Techniczna EFRR; 2) Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Schematu I i II Pomocy Technicznej Planu Strategi

Powstaje w kontekście projektu
FESL.11.01-IZ.00-129D/25 - FE SL 2021-2027 w ramach Priorytetu FESL.11 Fundusze Europejskie na pomoc techniczną EFRR Działanie FESL.11.01 Pomoc Techniczna EFRR;
branża Telekomunikacja, Telefony
podbranża telekomunikacja usługi
kody CPV 64200000
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: telekomunikacja usługi