Przetarg 12729774 - Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług...

   
Analizuj Zamówienie 12729774
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-09-02
przedmiot ogłoszenia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług monitorowania samochodów służbowych GDDKiA za pomocą systemu GPS, minimalnie 1665, a maksymalnie 1900 sztuk służbowych samochodów osobowych i ci
ężarowych użytkowanych przez jednostki organizacyjne GDDKiA /Centrala, Oddziały i Rejony/. Monitoring odbywał się będzie za pośrednictwem urządzeń lokalizacji GPS przy użyciu technologii transmisji danych GSM-GPRS.
Część zamówienia: LOT-0001 Monitoring GPS samochodów służbowych Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług monitorowania samochodów służbowych GDDKiA za pomocą systemu GPS, minimalnie 1665, a maksymalnie 1900 sztuk służbowych samochodów osobowych i ciężarowych użytkowanych przez jednostki organizacyjne GDDKiA /Centrala, Oddziały i Rejony/. Monitoring odbywał się będzie za pośrednictwem urządzeń lokalizacji GPS przy użyciu technologii transmisji danych GSM-GPRS.
branża Telekomunikacja, Telefony
podbranża telekomunikacja usługi, osprzęt radiotelekomunikacyjny telefoniczny
kody CPV 38112100, 51240000, 64214100
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy ,usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: telekomunikacja usługi , osprzęt radiotelekomunikacyjny telefoniczny

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12727771 2026-09-04
godz. 09:10
Śląskie 53/2026 Organizer na telefony Przedmiot zamówienia: 1 Koszt dostawy 2 Organizer...
12729157 2026-09-04
godz. 12:00
Dolnośląskie Zakup telefonów komórkowych SAMSUNG A17
12719824 2026-09-04
godz. 23:59
Śląskie Dostawa sprzętu IT tj.: komputery All in one, laptopy, klawiatury, myszy...
12716630 2026-09-07
godz. 11:00
Śląskie Wymiana systemu telekomunikacyjnego wraz z rejestratorem rozmów.
12722933 2026-09-08
godz. 09:30
Małopolskie Przedmiotem zamówienia jest: „Świadczenie usług dostępowych SIP TRUNK w...
12732206 2026-09-11
godz. 12:00
Podkarpackie Dostawa radiotelefonów w ramach projektu „Zakup radiotelefonów DMR dla...
12735225 2026-10-09
godz. 11:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest usługa dostarczenia i utrzymania pomiędzy...
12735133 2026-10-14
godz. 12:00
Mazowieckie 1. Przedmiot zamówienia są usługi: „Świadczenie usług telekomunikacyjnych w...
12356290 2028-03-07
godz. 23:30
Mazowieckie Dostawa telefonów komórkowych i tabletów
12499803 2029-12-31
godz. 11:00
Małopolskie Niniejsze ogłoszenie dotyczy ustanowienia Dynamicznego Systemu Zakupów (dalej...