Zlecenie 12730627 - Przedmiotem zamówienia jest świadczenia usług lekarza w...

   
Analizuj
Zamówienie 12730627
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenia usług lekarza w formie wizyt domowych u pacjentów objętych usługami hospicjum domowego. Za
mówienie realizowane jest w ramach projektu „Bezpieczeństwo i wsparcie w domu pacjenta – hospicjum domowe dla mieszkańców powiatu kołobrzeskiego”. 3.2. Zamówienie składa się z jednej części i obejmuje realizację w okresie od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2028 r. (24 miesiące) usług lekarza w łącznym wymiarze do 960 godzin wizyt domowych, średnio 2 godziny na pacjenta w miesiącu dla 100% uczestników objętych hospicjum domowym. 3.3. Lekarz odpowiada za ocenę stanu ogólnego pacjenta, modyfikację leczenia przeciwbólowego, leczenie objawowe, kwalifikację do interwencji medycznych, monitorowanie działań niepożądanych farmakoterapii, a także za udzielanie wsparcia osobom potrzebującym wsparcia w codziennym funkcjonowaniu w zakresie prowadzenia opieki. Świadczenia realizowane są zgodnie z zakresem świadczeń gwarantowanych określonym w rozporządzeniu Ministra Zdr

Powstaje w kontekście projektu
FEPZ.06.21-IP.01-0021/25 - „Bezpieczeństwo i wsparcie w domu pacjenta – hospicjum domowe dla mieszkańców powiatu kołobrzeskiego” nr FEPZ.06.21-IP.01-0021/25
branża Medyczna
podbranża usługi medyczne
kody CPV 85121200, 85141210
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Zachodniopomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Zachodniopomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: usługi medyczne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12727405 2026-09-09
godz. 10:00
Lubelskie Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi „Trening regulacji emocji i...
12727050 2026-09-09
godz. 10:00
Lubelskie Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi „Trening regulacji emocji i...
12708665 2026-09-10
godz. 09:00
Mazowieckie Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie: OPIEKI LEKARSKIEJ W ZAKRESIE...
12719289 2026-09-10
godz. 11:00
Pomorskie LEKARZ POZ (K/M)
12720180 2026-09-10
godz. 14:30
Pomorskie Udzielanie specjalistycznych świadczeń zdrowotnych w zakresie...
12718733 2026-09-11
godz. 09:00
Mazowieckie Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie: OPIEKI PIELĘGNIARSKIEJ W ZAKRESIE...
12725285 2026-09-11
godz. 11:00
Pomorskie DYŻURY LEKARSKIE W ODDZIALE CHIRURGII OGÓLNEJ (K/M)
12695326 2026-09-15
godz. 10:00
Podkarpackie Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie kompleksowego zabezpieczenia opieki...
12705382 2026-09-17
godz. 23:59
Wielkopolskie DNI-363-24-4-1/2026 Usługa badawcza polegająca na realizacji niekomercyjnego...
12711399 2026-09-21
godz. 15:00
Warmińsko-Mazurskie Udzielanie świadczeń zdrowotnych w Pro-Medica w Ełku Sp. z o.o. przez lekarza...