Przetarg 12727195 - Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania...
| Analizuj | Zamówienie 12727195 |
|---|---|
| źródło | Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED) |
| data publikacji | 2026-09-01 |
| przedmiot ogłoszenia | Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania polegającego na dostawie aparatury dla Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Płocku, tj: Zestaw dwóch chromatografów jonowych oraz au tomatyczny podajnik próbek do oznaczania anionów i kationów nieorganicznych; Analizator do oznaczania cyjanków metodą przepływowo-wstrzykową FIA z komputerem PC i monitorem; Zestaw do filtracji 3-stanowiskowy (pompa, wąż silikonowy, dwie kolby próżniowe); Część zamówienia: LOT-0001 Dostawa aparatury dla Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Płocku tj: „Zestaw dwóch chromatografów jonowych oraz automatyczny podajnik próbek do oznaczania anionów i kationów nieorganicznych”„Analizator do oznaczania cyjanków metodą przepływowo-wstrzykową FIA z komputerem PC i monitorem”„Zestaw do filtracji 3-stanowiskowy (pompa, wąż silikonowy, dwie kolby próżniowe)” Część 1: Zestaw dwóch chromatografów jonowych oraz automatyczny podajnik próbek do oznaczania anionów i kationów nieorganicznych Część zamówienia: LOT-0003 Dostawa aparatury dla Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Płocku tj: „Zestaw dwóch chromatografów jonowych oraz automatyczny podajnik próbek do oznaczania anionów i kationów nieorganicznych”„Analizator do oznaczania cyjanków metodą przepływowo-wstrzykową FIA z komputerem PC i monitorem”„Zestaw do filtracji 3-stanowiskowy (pompa, wąż silikonowy, dwie kolby próżniowe)” Część 3: Zestaw do filtracji 3-stanowiskowy (pompa, wąż silikonowy, dwie kolby próżniowe) Część zamówienia: LOT-0002 Dostawa aparatury dla Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Płocku tj: „Zestaw dwóch chromatografów jonowych oraz automatyczny podajnik próbek do oznaczania anionów i kationów nieorganicznych”„Analizator do oznaczania cyjanków metodą przepływowo-wstrzykową FIA z komputerem PC i monitorem”„Zestaw do filtracji 3-stanowiskowy (pompa, wąż silikonowy, dwie kolby próżniowe)” Część 2 : Analizator do oznaczania cyjanków metodą przepływowo-wstrzykową FIA z komputerem PC i monitorem UWAGA ZMIANA OGŁOSZENIA Sprostowanie nr: TED.00604330-2026 z dnia: 2026-09-02 10. Zmiana Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana : 601950-2026 Główny powód zmiany : Aktualizacja informacji Opis : Dołączenie informacji o zamiarze unieważnieniu w przypadku: 1.Zgodnie z art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postepowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 2. Aktualizacja terminu związania ofertą ( na 28 grudnia 2026). 10.1 Zmiana Identyfikator sekcji : LOT-0001 Identyfikator sekcji : LOT-0003 Identyfikator sekcji : LOT-0002 10.x. Termin składania ofert Po zmianie: 2026-09-30 10:00 |
| branża | Laboratoria |
| podbranża | sprzęt laboratoryjny |
| kody CPV | 38432000, 38432200, 42912300 |
| forma | przetarg nieograniczony |
| typ ogłoszenia | dostawy |
| kraj realizacji | Polska |
| województwo realizacji | Mazowieckie |
| kraj organizatora | Polska |
| województwo organizatora | Mazowieckie |