Przetarg 12732316 - Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów...
| Analizuj | Zamówienie 12732316 |
|---|---|
| źródło | Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED) |
| data publikacji | 2026-09-03 |
| przedmiot ogłoszenia | Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Krzykosy oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zn ajdującego się w Sulęcinku przez okres od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2028 r. (okres 24 miesięcy).Poza zakresem zamówienia pozostaje zagospodarowanie odpadów komunalnych, które Wykonawca zobowiązany będzie przekazywać do Instalacji Wielkopolskiego Centrum Recyklingu – Sp. z o.o. w Jarocinie z siedzibą w Witaszyczkach, REGON: 251580939, NIP: 617205498, KRS: 0000162132, adres Instalacji: Witaszyczki, ul. im. Mariusza Małynicza 1, 63-200 Jarocin.1.Zakres przedmiotowy zamówienia obejmuje:1)odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Krzykosy (województwo wielkopolskie, powiat średzki), z podziałem na następujące frakcje:a)niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne (zwane dalej również ,,odpadami zmieszanymi”),b)odpady zbierane w sposób selektywny z podziałem na:− papier,− metale, tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe,− szkło kolorowe oraz szkło bezbarwne (łącznie),− bioodpady kuchenne,− bioodpady zielone,− popioły i żużle z palenisk domowych;2)odbieranie odpadów komunalnych zbieranych w PSZOK-u należącym do Gminy Krzykosy, położonym w Sulęcinku, przy ul. Mostowej 14B (przy gminnej oczyszczalni ścieków), w szczególności:a)odpady wielkogabarytowe,b)zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny,c)baterie i akumulatory,d)zużyte opony,e)gruz ceglany i inne odpady poremontowe i budowlane,f) przeterminowane leki oraz igły i strzykawki,g)chemikalia.Szczegółowy wykaz odpadów do odebrania z PSZOK przedstawiony został w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.3)transport odebranych odpadów komunalnych, o których mowa w pkt 1 i 2 (zwane dalej: ,,odpadami komunalnymi”) do miejsca zbierania (zagospodarowania) odpadów, zapewnionego przez Zamawiającego: Instalacja Wielkopolskiego Centrum Recyklingu – Sp. z o.o. w Jarocinie z siedzibą w Witaszyczkach, REGON: 251580939, NIP: 617205498, KRS: 0000162132, adres Instalacji: Witaszyczki, ul. im. Mariusza Małynicza 1, 63-200 Jarocin (zwana dalej ,,Instalacją”),4)zapewnienie właścicielom nieruchomości worków przeznaczonych do selektywnej zbiórki i gromadzenia odpadów:a)papieru,b)metali, tworzyw sztucznych oraz odpadów opakowaniowych wielomateriałowych,5)zapewnienie dostępu do systemu identyfikacji odbioru pojemników przeznaczonych na popiół (które są wyposażone w transpondery) przy użyciu technologii identyfikacji radiowej (RFID).Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Część zamówienia: LOT-0001 Odbiór i transport odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Krzykosy Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Krzykosy oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych znajdującego się w Sulęcinku przez okres od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2028 r. (okres 24 miesięcy).Poza zakresem zamówienia pozostaje zagospodarowanie odpadów komunalnych, które Wykonawca zobowiązany będzie przekazywać do Instalacji Wielkopolskiego Centrum Recyklingu – Sp. z o.o. w Jarocinie z siedzibą w Witaszyczkach, REGON: 251580939, NIP: 617205498, KRS: 0000162132, adres Instalacji: Witaszyczki, ul. im. Mariusza Małynicza 1, 63-200 Jarocin.1. Zakres przedmiotowy zamówienia obejmuje:1) odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Krzykosy (województwo wielkopolskie, powiat średzki), z podziałem na następujące frakcje:a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne (zwane dalej również ,,odpadami zmieszanymi”),b) odpady zbierane w sposób selektywny z podziałem na:− papier,− metale, tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe,− szkło kolorowe oraz szkło bezbarwne (łącznie),− bioodpady kuchenne,− bioodpady zielone,− popioły i żużle z palenisk domowych;2) odbieranie odpadów komunalnych zbieranych w PSZOK-u należącym do Gminy Krzykosy, położonym w Sulęcinku, przy ul. Mostowej 14B (przy gminnej oczyszczalni ścieków), w szczególności:a) odpady wielkogabarytowe,b) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny,c) baterie i akumulatory,d) zużyte opony,e) gruz ceglany i inne odpady poremontowe i budowlane,f) przeterminowane leki oraz igły i strzykawki,g) chemikalia.Szczegółowy wykaz odpadów do odebrania z PSZOK przedstawiony został w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.3) transport odebranych odpadów komunalnych, o których mowa w pkt 1 i 2 (zwane dalej: ,,odpadami komunalnymi”) do miejsca zbierania (zagospodarowania) odpadów, zapewnionego przez Zamawiającego: Instalacja Wielkopolskiego Centrum Recyklingu – Sp. z o.o. w Jarocinie z siedzibą w Witaszyczkach, REGON: 251580939, NIP: 617205498, KRS: 0000162132, adres Instalacji: Witaszyczki, ul. im. Mariusza Małynicza 1, 63-200 Jarocin (zwana dalej ,,Instalacją”),4) zapewnienie właścicielom nieruchomości worków przeznaczonych do selektywnej zbiórki i gromadzenia odpadów:a) papieru,b) metali, tworzyw sztucznych oraz odpadów opakowaniowych wielomateriałowych,5) zapewnienie dostępu do systemu identyfikacji odbioru pojemników przeznaczonych na popiół (które są wyposażone w transpondery) przy użyciu technologii identyfikacji radiowej (RFID).3. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ |
| branża | Sprzątanie |
| podbranża | wywóz śmieci, utylizacja, składowiska |
| kody CPV | 90500000, 90511000, 90511200, 90512000, 90513100 |
| forma | przetarg nieograniczony |
| typ ogłoszenia | usługi, wykonanie |
| kraj realizacji | Polska |
| województwo realizacji | Wielkopolskie |
| kraj organizatora | Polska |
| województwo organizatora | Wielkopolskie |