Przetarg 12735220 - Przedmiotem zamówienia jest Dostawa przedmiotów...

   
Analizuj Zamówienie 12735220
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-09-04
przedmiot ogłoszenia
Przedmiotem zamówienia jest Dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego - odzież specjalna (IX Części) na warunkach zawartych w SWZ.
Część zamówienia: LOT-0001 Część I - 47/2026/ZP Dosta
wa odzieży specjalnej na warunkach zawartych w SWZ.

Część zamówienia: LOT-0002 Część II - 47/2026/ZP Dostawa odzieży specjalnej na warunkach zawartych w SWZ.

Część zamówienia: LOT-0003 Część III - 47/2026/ZP Dostawa odzieży specjalnej na warunkach zawartych w SWZ.

Część zamówienia: LOT-0004 Część IV - 47/2026/ZP Dostawa odzieży specjalnej na warunkach zawartych w SWZ.

Część zamówienia: LOT-0005 Część V - 47/2026/ZP Dostawa odzieży specjalnej na warunkach zawartych w SWZ.

Część zamówienia: LOT-0006 Część VI - 47/2026/ZP Dostawa odzieży specjalnej na warunkach zawartych w SWZ.

Część zamówienia: LOT-0007 Część VII - 47/2026/ZP Dostawa odzieży specjalnej na warunkach zawartych w SWZ.

Część zamówienia: LOT-0008 Część VIII - 47/2026/ZP Dostawa odzieży specjalnej na warunkach zawartych w SWZ.

Część zamówienia: LOT-0009 Część IX - 47/2026/ZP Dostawa odzieży specjalnej na warunkach zawartych w SWZ.
branża BHP, odzież ochronna i robocza, artykuły i środki bhp, Odzież, obuwie, tekstylia
podbranża odzież ochronna i robocza, odzież
kody CPV 18000000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: odzież ochronna i robocza , odzież

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12724188 2026-09-07
godz. 09:00
Śląskie Dostawa odzieży oraz rękawic dla oddziału przeciwpożarowego dla Oddziału KWK...
12706494 2026-09-07
godz. 10:00
Podkarpackie Sukcesywna dostawa umundurowania oraz obuwia dla członków zespołów ratownictwa...
12723661 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa odzieży roboczej.
12727265 2026-09-08
godz. 09:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 zakup umundurowania wyjściowego dla PSP
12682271 2026-09-09
godz. 08:00
Śląskie DOSTAWA CZEPKÓW, RĘKAWIC, FARTUCHÓW, MASEK, KOSZUL II Szczegółowy opis...
12732781 2026-09-09
godz. 09:00
Śląskie Dostawa rękawice roboczych i ochronnych do Polskiej Grupy Górniczej S.A....
12732518 2026-09-10
godz. 10:00
Mazowieckie Usługa wykonania (uszycia) zgodnie z indywidualnym projektem Zamawiającego...
12733607 2026-09-10
godz. 12:00
Opolskie Zakup i dostawa ubrań oraz odzieży ochronnej - 138 szt
12734606 2026-09-16
godz. 08:00
Małopolskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania -...
12482621 2026-12-01
godz. 09:00
Śląskie Przedmiotem zamówienia: Dostawa specjalistycznego sprzętu wraz z wyposażeniem...