Przetarg 12735218 - Przedmiotem zamówienia jest dostawa komponentów systemu...

   
Analizuj Zamówienie 12735218
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-09-04
przedmiot ogłoszenia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa komponentów systemu magazynowania energii elektrycznej
Część zamówienia: LOT-0001 Dostawa komponentów systemu magazynowania energii elektrycznej BESS O
strów Szlachecki Przedmiotem zamówienia jest dostawa komponentów systemu magazynowania energii elektrycznej
branża Energoelektryczna
podbranża sieci zewnętrzne, urządzenia, materiały
kody CPV 31121110, 31154000, 31155000, 31170000, 31200000, 31320000, 31321000, 31400000, 31430000, 31440000, 45232221
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: sieci zewnętrzne , urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12721703 2026-09-04
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa 16 szt. zasilaczy awaryjnych UPS wraz z niezbędnym okablowaniem.
12730773 2026-09-04
godz. 14:37
Dolnośląskie Dostawa Przekaźników UKS-7.2/PKC/1K 48V Adres dostawy: M040
12664400 2026-12-31
godz. 12:00
Mazowieckie Postępowanie prowadzone w celu ustanowienia Dynamicznego Systemu Zakupów oraz...
12238854 2027-02-16
godz. 09:00
Wielkopolskie Dostawa odłączników wysokiego napięcia (WN) dla potrzeb ENEA Operator sp. z...
10656318 2027-07-16
godz. 10:00
Wielkopolskie Dostawa rozdzielnic SN dla RD Międzyzdroje
10975306 2027-12-31
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa przewodów elektrycznych, przedłużaczy, listew przeciwzakłóceniowych
12194942 2027-12-31
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa osprzętu elektrycznego
10838884 2027-12-31
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa artykułów oświetleniowych – żarówek, żarników halogenowych, modułów...
12239234 2028-12-31
godz. 23:00
Mazowieckie Dostawa podzespołów i części elektronicznych firmy Schneider Electric
12114734 2028-12-31
godz. 23:30
Mazowieckie Numer postępowania: 01957/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D/2025 Nazwa postępowania: Dostawa...