Zlecenie 12731301 - Przedmiotem zamówienia jest dostawa komponentów...

   
Analizuj
Zamówienie 12731301
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa komponentów elektronicznych, płyt PCB wykonanych według dokumentacji Zamawiającego. Komponenty
elektroniczne i płyty PCB potrzebne są do wyprodukowania 5 sztuk pakietów elektronicznych (modułów). Zamawiający w ramach zamówienia oczekuje dostawy 5 sztuk prototypowych pakietów elektronicznych (PCBA), wykonanych na podstawie elementów i dokumentacji określonych przez Zamawiającego, według specyfikacji i dokumentacji produkcyjnej Zamawiającego. Prototypowe pakiety elektroniczne mają zostać: 1. Opracowane i zmontowane w oparciu o płyty PCB - 5 sztuk obwodów drukowanych. 2. Wyposażone w komponenty elektroniczne. 3. Zmontowane w oparciu o: A. Montaż zgodny z wytycznymi normy IPC-A-610E class 2. B. Wygrzewanie komponentów zgodnie z normami MSL, w przypadku rozszczelnienia opakowań producenta. C. Montaż automatyczny komponentów SMD. D. Dopuszczalny montaż manualny komponentów press-fit. E. Kontrolę AOI po montażu. F. Kontrolę RTG po montażu komponentów

Powstaje w kontekście projektu
FENG.01.01-IP.02-0280/23 - Innowacyjna jednostka radiowa S-RU sieci 5G Open RAN z możliwością programowej zmiany funkcjonalności przez podmioty trzecie
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
kody CPV 31700000, 31710000, 31712110, 31712300, 31712320, 71320000
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12718950 2026-09-11
godz. 07:51
Dolnośląskie 20/SOIJ/2026 Wykonanie usługi badania sprzętu elektroizolacyjnego SOI...
12733219 2026-09-11
godz. 09:00
Świętokrzyskie Zakup wraz z dostawą materiałów elektrycznych dla Działu Technicznego...
12728826 2026-09-11
godz. 09:59
Śląskie Switch, element przeciwzakłóceniowy, tłumiki, zasilacze MURRELEKTRONIK wg...
12733239 2026-09-11
godz. 10:00
Pomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa modułów elektronicznych dla WETI PG w...
12726951 2026-09-11
godz. 11:00
Wielkopolskie Wykonanie i dostawa puszki do załączania baterii, stalowe szafki elektrycznej
12717344 2026-09-11
godz. 11:00
Wielkopolskie Zakup agregatu prądotwórczego do wydziału GN- w celu zapewnienia...
12730221 2026-09-14
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Uzupełnienie zasobów infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań ochrony...
12729248 2026-09-15
godz. 10:00
Małopolskie „Dostawa agregatu prądotwórczego o mocy 250kVA wraz z przyczepą (podwoziem...
12721048 2026-09-21
godz. 10:00
Dolnośląskie Kondensator 46B wymiana mieszadła -
12716899 2026-09-25
godz. 09:00
Pomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, montaż, uruchomienie i...