Zlecenie 12728083 - Przedmiotem zamówienia jest dostawa i uruchomienie...

   
Analizuj
Zamówienie 12728083
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i uruchomienie ”zerowe” agregatu prądotwórczego o mocy znamionowej min. 22 kW.

Powstaje w k
ontekście projektu
FERC.02.02-IP.01-0001/23 - Cyberbezpieczna Gmina Bralin
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
kody CPV 31122000
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Wielkopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Wielkopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12727872 2026-09-09
godz. 09:30
Kujawsko-Pomorskie Dostawa i montaż kinkietów ozdobnych do sali kinowej w IV kręgu Opery Nova w...
12729050 2026-09-09
godz. 12:00
Dolnośląskie Dostawa końcówek zapalarki elektrycznej D-HG 400 dla PGE GiEK S.A. Oddział...
12717343 2026-09-11
godz. 11:00
Wielkopolskie Zakup agregatu prądotwórczego do wydziału DR- w celu zapewnienia...
12727990 2026-09-11
godz. 12:00
Świętokrzyskie Zakup 3 sztuk agregatów prądotwórczych
12725570 2026-09-11
godz. 14:00
Pomorskie SILNIK TRÓJFAZOWY EC071M2C 0,87kW 460V ( 160055329 )
12720485 2026-09-11
godz. 15:00
Mazowieckie Wsparcie techniczne dla urządzeń zasilania bezprzerwowego RIELLO w RCPD Mysia.
12723585 2026-09-22
godz. 13:00
Wielkopolskie 300 NW zestawienie komponentów RELPOL -
12703993 2026-09-24
godz. 09:00
Podkarpackie Dostawa sprzętu komputerowego, serwerowego i oprogramowania oraz dostawa,...
12718104 2026-09-28
godz. 14:00
Mazowieckie Zaprojektowanie, wyprodukowanie, z poszanowaniem zasad śledzenia łańcucha...
12729742 2026-10-02
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa agregatu prądotwórczego, ciągników...