Przetarg 12467222 - Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja sprzętu...

   
Analizuj Zamówienie 12467222
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-04-21
przedmiot ogłoszenia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja sprzętu informatycznego oraz licencji oprogramowania z podziałem na 3 części. W ramach projektu: Kronik@2.0 realizowanego w ramach działania
2.3 FERC, Cyfrowa dostępność i ponowne wykorzystywanie informacji. Na podstawie porozumienia nr FERC.02.03-IP.01-0001/25-00.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania o udzielenie niniejszego zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Pzp, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane lub na podstawie art. 256 ustawy Pzp, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie przedmiotowego postępowania jest nieuzasadnione. O unieważnienia postępowania, Zamawiający zawiadomi wszystkich Wykonawców biorących udział w postępowaniu.Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać wraz z ofertą, że oferowane przez niego produkty spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
Część zamówienia: LOT-0001 DOSTAWA SERWERÓW, OSPRZĘTU I LICENCJI OPROGRAMOWANIA Część 1: DOSTAWA SERWERÓW, OSPRZĘTU I LICENCJI OPROGRAMOWANIA:1) serwery z przeznaczeniem do LLM (2U), 8 szt.,2) serwery z przeznaczeniem na wirtualizację, 8 szt. (1U),3) macierz dyskowa, 2 szt.,4) system kopii zapasowych, 1 szt.,5) oprogramowanie Vmvare vSphere 8 Standard lub równoważne,6) oprogramowanie Veeam Backup and Replication lub równoważneSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0002 DOSTAWA SPRZĘTU SIECIOWEGO Część 2: DOSTAWA SPRZĘTU SIECIOWEGO:1) WAF, 2 szt.,2) przełączniki 10/25 Gb Ethernet – 24 porty, 4 szt.,3) przełącznik do zarządzania, 2 szt.,4) firewall, 2 szt.,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0003 DOSTAWA ARCHIWUM TAŚMOWEGO Część 3: DOSTAWA ARCHIWUM TAŚMOWEGO:Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
branża Komputery, informatyka, technika biurowa
podbranża komputery, serwery, urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe, oprogramowanie komputerowe
kody CPV 30230000, 48000000, 48820000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: komputery, serwery , urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe , oprogramowanie komputerowe