Przetarg 12496742 - Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu...

   
Analizuj Zamówienie 12496742
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-05-06
przedmiot ogłoszenia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu definiowanego zgodnie z art. 2 pkt 12-13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/881 z dnia 17 kwietnia 2019 r. w sprawie ENI
SA (Agencji Unii Europejskiej ds. Cyberbezpieczeństwa) oraz certyfikacji cyberbezpieczeństwa w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz uchylenia rozporządzenia (UE) nr 526/2013 (akt o cyberbezpieczeństwie):• produkt ICT oznacza element lub grupę elementów sieci lub systemów informatycznych,• usługa ICT oznacza usługę polegającą w pełni lub głównie na przekazywaniu, przechowywaniu, pobieraniu lub przetwarzaniu informacji za pośrednictwem sieci i systemów informatycznych, zaś• proces ICT oznacza zestaw czynności wykonywanych w celu projektowania, rozwijania, dostarczania lub utrzymywania produktów ICT lub usług ICT, tjZakup i wdrożenie systemu bezpieczeństwa klasy EDR.Przedmiot zamówienia obejmuje również instruktaże stanowiskowe w formie zdalnej oraz w siedzibie Zamawiającego dla administratorów wyznaczonych przez Zamawiającego w zakresie systemu bezpieczeństwa klasy EDR oraz usługę wsparcia i serwisu technicznego przez 36 miesięcy.Oprogramowanie będące przedmiotem dostawy winie być fabrycznie nowe, kompletne, nieużywane. Przedmiot zamówienia winien być wolny od wad prawnych i fizycznych. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia spełniał wymogi określone obowiązującym prawem polskim, jak i prawem Unii Europejskiej, został dopuszczony do obrotu i posiadał wymagane prawem ważne dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie UE, a także spełniać inne wymagania (normy, parametry), określone przez Zamawiającego w Opisie Przedmiotu ZamówieniaSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w Załączniku nr 2 do SWZInformacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.Przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi zasady „nie czyń poważnych szkód” (DNSH – Do No Significant Harm), zgodnie z art. 17 rozporządzenia (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. Zasada ta obowiązuje w związku z finansowaniem zamówienia w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).Zasada DNSH oznacza, że na żadnym etapie realizacji zamówienia – od produkcji, przez dostawę, użytkowanie, aż po ewentualną utylizację – nie może dojść do poważnej szkody dla celów środowiskowych UE, tj.:1. Łagodzenie zmian klimatu,2. Przystosowanie do zmian klimatu,3. Zrównoważone gospodarowanie zasobami wodnymi i morskimi,4. Gospodarka o obiegu zamkniętym (GOZ),5. Zapobieganie zanieczyszczeniom i ich kontrola,6. Ochrona bioróżnorodności i ekosystemów.Zgodnie z art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Część zamówienia: LOT-0001 „Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa Szpitala - Zakup i wdrożenie systemu bezpieczeństwa klasy EDR” Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu definiowanego zgodnie z art. 2 pkt 12-13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/881 z dnia 17 kwietnia 2019 r. w sprawie ENISA (Agencji Unii Europejskiej ds. Cyberbezpieczeństwa) oraz certyfikacji cyberbezpieczeństwa w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz uchylenia rozporządzenia (UE) nr 526/2013 (akt o cyberbezpieczeństwie):• produkt ICT oznacza element lub grupę elementów sieci lub systemów informatycznych,• usługa ICT oznacza usługę polegającą w pełni lub głównie na przekazywaniu, przechowywaniu, pobieraniu lub przetwarzaniu informacji za pośrednictwem sieci i systemów informatycznych, zaś• proces ICT oznacza zestaw czynności wykonywanych w celu projektowania, rozwijania, dostarczania lub utrzymywania produktów ICT lub usług ICT, tjZakup i wdrożenie systemu bezpieczeństwa klasy EDR.Przedmiot zamówienia obejmuje również instruktaże stanowiskowe w formie zdalnej oraz w siedzibie Zamawiającego dla administratorów wyznaczonych przez Zamawiającego w zakresie systemu bezpieczeństwa klasy EDR oraz usługę wsparcia i serwisu technicznego przez 36 miesięcy.
branża Komputery, informatyka, technika biurowa
podbranża usługi informatyczne, oprogramowanie komputerowe
kody CPV 48732000, 72263000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy ,usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji świętokrzyskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora świętokrzyskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: usługi informatyczne , oprogramowanie komputerowe