Przetarg 12681879 - Przedmiot zamówienia: Zakup oprogramowania do zarządzania...

   
Analizuj Zamówienie 12681879
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-08-05
przedmiot ogłoszenia
Przedmiot zamówienia: Zakup oprogramowania do zarządzania aparaturą medyczną dla Działu Aparatury Medyczne Celem przedsięwzięcia jest zastąpienie obecnie wykorzystywanego systemu MMEwidencja
nowym oprogramowaniem, które umożliwi zarządzenie aparaturą medyczną w bardziej efektywny sposób. Nowe oprogramowanie będzie również dostępne dla pielęgniarek oddziałowych co usprawni proces zgłaszania awarii i przepływ informacji o etapach i kosztach napraw. Zamówienie realizowane w ramach umowy z Urzędem Marszałkowskim numer DZ-IV-A/10/2026 zawarta w dniu 27.02.2026r. o udzielenie dotacji na: „Zakup oprogramowania do zarządzania aparaturą medyczną dla Działu Aparatury Medycznej”
Część zamówienia: LOT-0016 Zakup oprogramowania do zarządzania aparaturą medyczną dla Działu Aparatury Medyczne Zakup oprogramowania do zarządzania aparaturą medyczną dla Działu Aparatury Medyczne, szczegółowy opis i ilości w SWZZamówienie realizowane w ramach umowy z Urzędem Marszałkowskim numer DZ-IV-A/10/2026 zawarta w dniu 27.02.2026r. o udzielenie dotacji na: „Zakup oprogramowania do zarządzania aparaturą medyczną dla Działu Aparatury Medycznej”
branża Komputery, informatyka, technika biurowa
podbranża komputery, serwery, oprogramowanie komputerowe
kody CPV 30200000, 48000000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Wielkopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Wielkopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: komputery, serwery , oprogramowanie komputerowe