Zlecenie 12714091 - Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest...

   
Analizuj
Zamówienie 12714091
źródło Internet
data publikacji 2026-08-25
przedmiot zlecenia
Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń dla pracowników administracyjnych Uniwer
sytetu DSW Ideis z zakresu podniesienia kompetencji komunikacyjnych i zarządczych. Szkolenia powinny mieć charakter warsztatowy i być ukierunkowane na rozwijanie umiejętności niezbędnych do skutecznej współpracy pomiędzy pracownikami, jednostkami organizacyjnymi uczelni oraz interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Cel szkolenia: Rozwój kompetencji komunikacyjnych i zarządczych uczestników w zakresie budowania partnerskich relacji zawodowych, skutecznego przekazywania informacji, aktywnego słuchania oraz prowadzenia dialogu opartego na wzajemnym szacunku, życzliwości i zrozumieniu. Szkolenia mają wspierać podnoszenie jakości współpracy w zespołach oraz zwiększać efektywność komunikacji z klientami, współpracownikami i partnerami.

Powstaje w kontekście projektu
FERS.01.05-IP.08-0371/25 - Wzmacnianie potencjału administracyjnego Uniwersytetu DSW – przygotowanie merytoryczne kadry kierowniczej i administracyjnej zaangażowanej w procesy zarządzania uczelnią.
branża Edukacja, szkolenia
podbranża szkolenia miękkie
kody CPV 80500000, 80532000, 80570000
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: szkolenia miękkie