Zlecenie 12731897 - Przedmiot zamówienia: 1 Pojemnik chłodniczy

   
Analizuj
Zamówienie 12731897
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Przedmiot zamówienia: 1 Pojemnik chłodniczy
branża Opakowania
podbranża opakowania różne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: opakowania różne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725182 2026-09-08
godz. 10:00
Mazowieckie Zakup i dostawa materiałów biurowych, drobnego sprzętu biurowego oraz pudeł...
12733820 2026-09-09
godz. 09:00
Świętokrzyskie DPU.26.6.2026 Zakup i dostawa artykułów papierniczych i biurowych dla Centrum...
12734948 2026-09-09
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA PALETY DREWNIANE 1200X1000 Adres dostawy: 02MM
12734232 2026-09-09
godz. 14:00
Mazowieckie Ofertowanie na worki pozostałe dla całej Grupy Animex -
12733049 2026-09-09
godz. 15:30
Mazowieckie WZ/298/2026/III/O Zakup worków oraz skrzyń ewakuacyjnych Przedmiot zamówienia:...
12736229 2026-09-10
godz. 13:00
Mazowieckie Dostawa koszy prezentowych
12734871 2026-09-11
godz. 12:00
Wielkopolskie Opaki plastikowe różne
12724751 2026-09-14
godz. 11:00
Dolnośląskie Budowa spójnego systemu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Mieście Legnicy...
12735509 2026-09-14
godz. 11:00
Świętokrzyskie USŁUGA DOSTARCZANIA PRZESYŁEK DROBNICOWYCH NA PALETACH NA POTRZEBY ZAKŁADU...
12735246 2026-10-12
godz. 11:00
Świętokrzyskie Przedmiotem zamówienia jest: zakup zbiorników na deszczówkę o pojemności 300...