Zlecenie 1857700 - Prowadzenie nadzoru archeologicznego na terenie wpisanym do...

   
Analizuj Zamówienie 1857700 (zakończone)
źródło Internet
data publikacji 2011-07-07
przedmiot zlecenia
Prowadzenie nadzoru archeologicznego na terenie wpisanym do rejestru zabytków przy pracach budowlanych polegających na odbudowie u
lic: Głównej, Kościuszki, Górnej i Nadrzecznej w Bogatyni, w ramach usuwania skutków powodzi z 2010 r.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia :
Przedmiotem zamówienia jest usługa związana ze sprawowaniem nadzoru archeologicznego na terenie wpisanym do rejestru zabytków przy pracach budowlanych polegających na odbudowie ulic: Głównej, Kościuszki, Górnej i Nadrzecznej w Bogatyni, w ramach usuwania skutków powodzi z 2010 r. Sprawowanie nadzoru archeologicznego wynika Decyzji nr 455/11, 456/11, 457/11, 458/11 z dnia 01.06.2011 r. wydanej przez Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków we Wrocławiu Delegatura w Jeleniej Górze.
Do zadań Archeologa po otrzymaniu pełnomocnictwa i uzyskaniu zezwolenia konserwatorskiego na prowadzenie nadzoru archeologicznego przy wyżej wymienionej inwestycji w Wojewódzkim Urzędzie Ochrony Zabytków we Wrocławiu Delegatura w Jeleniej Górze należeć będzie:
a) pełnienie nadzoru archeologicznego w trakcie wykonywanych prac ziemnych;
b) dokumentowanie terenowe historycznych nawarstwień miejskich ( dokumentacja opisowa, rysunkowa i fotograficzna ) ;
c) wykonanie sprawozdania z nadzoru archeologicznego ( 1 raz w miesiącu ) zawierającego opisy niezakłóconych warstw, rysunki i fotografie;
Archeolog ma prawo wstępu na teren budowy i dokonywania wpisów i uwag w dzienniku budowy dotyczące jej realizacji.
Podstawą zakończenia prac archeologicznych jest odbiór dokumentacji - sprawozdania przez Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków - Delegatura w Jeleniej Górze.
Na Archeologu spoczywa obowiązek:
Pełnienia nadzoru archeologicznego w zależności od potrzeb inwestora oraz przebiegu prac budowlanych.
branża Geodezja, geologia, archeologia, kartografia, zagospodarowanie przestrzenne, Projektowanie
podbranża nadzór, kosztorys, przegląd, usługi archeologiczne
forma zamówienie inne
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: nadzór, kosztorys , usługi archeologiczne