Zlecenie 12735711 - PR2027 - RG/160059156/9000 AK - ZAWORY TRÓJDROŻNE (PZO)

   
Analizuj
Zamówienie 12735711
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
PR2027 - RG/160059156/9000 AK - ZAWORY TRÓJDROŻNE (PZO)
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12736420 2026-09-18
godz. 11:00
Śląskie Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii Przedmiotem...
12729946 2026-09-18
godz. 12:00
Wielkopolskie Zbiornik na poferment - Glesno
12732864 2026-09-18
godz. 23:59
Mazowieckie 50267814 - Zakup zaworów FIG218 Szanowni Państwo, Zwracamy się z uprzejmą...
12710589 2026-09-21
godz. 23:59
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest nabycie, dostawa, montaż i uruchomienie prasy...
12709275 2026-09-24
godz. 12:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest dostawa, posadowienie oraz uruchomienie i...
12709352 2026-09-28
godz. 12:00
Mazowieckie 1. Przedmiotem Zamówienia jest naprawa sprzęgów pojazdów metra w podziale na 3...
12722421 2026-09-28
godz. 23:59
Łódzkie Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. urządzenia do przeładunku kontenerów...
12719366 2026-09-29
godz. 10:00
Lubelskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego...
12736018 2026-09-30
godz. 12:00
Lubelskie Legalizację dwóch wag samochodowych w Bielsku Podlaskim.
12681275 2026-11-29
godz. 14:00
Wielkopolskie Sekcja chłodzenia płyt- modernizacja_Linia produkcji płyt FLEX - W5 -