Zlecenie 12731447 - Postępowanie przetargowe w przedmiocie wykonania remontu...

   
Analizuj
Zamówienie 12731447
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Postępowanie przetargowe w przedmiocie wykonania remontu rurociągu do naśnieżania tras narciarskich Stacji Narciarskiej Cieńków w
Wiśle ul. Malinka 8 -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12732741 2026-09-08
godz. 06:00
Dolnośląskie WĄŻ DN 65 DO DYSZ KONWERTORA L=600MM W POJEDYNCZYM OPLOCIE ZE STALI ASIS 304...
12732761 2026-09-08
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA ANALIZATORA SIECI LUMEL Adres dostawy: M040
12725700 2026-09-08
godz. 09:30
Wielkopolskie Zakup koparko-ładowarki samobieżnej z podwoziem kołowym Przedmiotem zamówienia...
12718127 2026-09-08
godz. 10:00
Wielkopolskie Dostawa sprzętu przeznaczonego do ewakuacji osób poszkodowanych oraz zestawów...
12717338 2026-09-08
godz. 11:00
Małopolskie „Dostawa urządzenia transportu wewnętrznego - wózek widłowy czołowy z napędem...
12729217 2026-09-09
godz. 11:00
Mazowieckie ZAKUP I DOSTAWA POMP I CZĘŚCI DO POMP NLZ-AK.2110.65.2026
12721100 2026-09-09
godz. 11:00
Śląskie Obudowa kruszarki I go stopnia z przesypem;wg rys 00-050-00-000 -
12732776 2026-09-09
godz. 12:00
Lubelskie Zakup i dostawa przekładni Flendera TX-22/1
12722270 2026-09-10
godz. 10:00
Małopolskie „Dostawa koparko - ładowarki w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony...
12728312 2026-09-10
godz. 10:50
Kujawsko-Pomorskie 100/2026 DOSTAWY CZĘŚCI UKŁADU NAPĘDOWEGO I PRZENIESIENIA NAPĘDU SIEMENS DO...